Zdobądź pieniądze na biznes

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

dyskusja.laptop.02.250x167Zbliża się jesień, a wraz z nią rozpoczyna się nowy cykl spotkań organizowanych przez platformę inwestycyjną Symultana.org.

Tym razem na początek proponujemy szkolenie informacyjne pt. „Przygotuj się na spotkanie z inwestorem”, które odbędzie się 7 października 2013r. w Warszawie(szczegóły na platformie). To dobra okazja, aby skonfrontować swoją wiedzę oraz zdobyć cenne wskazówki, które pozwolą przekonać inwestora do swojego pomysłu.

Dowiemy się jakich błędów należy się wystrzegać i na co najczęściej zwracają uwagę inwestorzy podczas rozmowy w cztery oczy. Dowiemy się również, jakich informacji na temat pomysłu wymagają inwestorzy podczas rozmowy. Będzie można zadać pytania Prowadzącemu, który z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem. Jeśli zamierzasz spotkać się z inwestorem, nie zwlekaj – przybądź 7 października do Zebra Tower!

Spotkanie „W cztery oczy z inwestorem”, na którym przedsiębiorcy ze swoimi pomysłami na biznes będą mieli szansę przedstawić inwestorom swoje projekty, odbędzie się 24 października 2013r. w Warszawie. Zgłoszenia swoich pomysłów na spotkanie można składać za pomocą platformy internetowej Symultany. Jeśli masz dobry pomysł na biznes, ale brakuje Ci kapitału na jego realizację – zapisz się na spotkanie z inwestorem. Spotkanie nic Ciebie nie kosztuje, a możesz uzyskać szansę, która już może się nigdy nie powtórzyć!

W ramach tego spotkania będą miały miejsce indywidualne prezentacje wyselekcjonowanych przedsiębiorców i pomysłodawców biznesu z wybranymi przez zespół Symultany inwestorami. „Uczestnictwo w spotkaniach z inwestorem w cztery oczy to przede wszystkim szansa na pozyskanie potrzebnego kapitału do realizacji własnego pomysłu, ale również doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w rozmowach z osobami, które posiadają doświadczenie w biznesie oraz weryfikacji naszego sposobu postrzegania pomysłu” – podkreśla Norbert Poliński dbający na platformie inwestycyjnej Symultana o relacje z inwestorami.

Na przekonanie o wartości swojego pomysłu jest tylko 10 – 15 minut indywidualnej rozmowy z inwestorem. Są oni zainteresowani pomysłami z każdej branży – muszą jednak widzieć w nich potencjał rozwoju i przyszłe zyski.

Przed spotkaniem proponujemy również szkolenia online przygotowane przez platformę Symultana, które pomogą dopracować swój pomysł przed rozmowami z inwestorami. Znajdziecie je pod adresem: http://www.symultana.org/szkolenia

Źródło: Symultana.org