Zadbaj o bezpieczeństwo na stoku z Toyota Bank

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

zima.ferie.01.400x300W ramach zbliżającego się sezonu narciarskiego, Toyota Bank przygotował kompleksową ochronę ubezpieczeniową dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Dzięki pakietowi Snow Asssistance, klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc na terenie całej Europy, a ubezpieczyć mogą nie tylko siebie, ale także całą rodzinę. Dzięki elastycznej konstrukcji produktu oraz kilku jego wariantom, ochronę można wykupić zarówno na jeden wyjazd, jak i na cały sezon narciarski - od 14 aż do 120 dni.

Oferta Snow Assistance jest unikalna. W razie nieprzewidzianych wypadków podczas pobytu za granicą, klienci mają zapewnione pokrycie kosztów opieki medycznej oraz transportu do Polski. Dodatkowo konstrukcja ubezpieczenia zawiera w sobie zarówno ochronę osób, ale także mienia i tożsamości. Klienci mogą liczyć na ubezpieczenie bagażu od opóźnienia lub zagubienia, a także ubezpieczenie sprzętu zimowego w przypadku jego kradzieży lub zniszczenia na stoku narciarskim. Ponadto w przypadku utraty dokumentów tożsamości lub kart płatniczych czy kredytowych, ubezpieczyciel gwarantuje pomoc powrotu do kraju.

Wykupując pakiet, klient otrzymuje ochronę na cały sezon, która może pokryć kilka wyjazdów na narty. Każdy z miłośników sportów zimowych ma do wyboru szeroki wachlarz
9 wariantów ubezpieczenia. W ofercie znajduje się ubezpieczenie dla jednej osoby, dla dwojga oraz dla całej rodziny i towarzyszy podróży (w sumie aż do 5 osób). Zakres i cena ubezpieczenia zależą oczywiście od wybranego wariantu świadczeń oraz czasu trwania poszczególnego pakietu.

– W ramach naszego ubezpieczenia klienci mogą zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu i ponadprogramowego wydawania pieniędzy. Bez względu na to, czy ktoś jeździ na nartach czy snowboardzie, czy robi to sporadycznie czy też regularnie, elastyczna konstrukcja Snow Assistance sprawia, że każdy znajdzie ochronę dopasowaną do swoich potrzeb. Pakiety dostępne są już od 14 aż do 120 dni. Istotną kwestią jest to, iż nie ważne ile razy w sezonie Klient wyjeżdżał będzie na narty, to zawsze będzie chroniony w ramach jednego i tego samego produktu – mówi Piotr Kluźniak Specjlalista ds. Produktów Bankowych w Toyota Bank Polska.

Decydując się na Snow Assistance, klienci mogą korzystać także z całodobowej infolinii medycznej. Wszelkie szkody, mogą zgłaszać pod specjalnym numerem telefonu Centrum Alarmowego Europ Assistnace Polska (+48 22 205 51 01), który jest partnerem Toyota Bank.

Snow Assistance to jedna z wielu propozycji ubezpieczeniowych, które oferuje Toyota Bank. W ramach oferty banku, funkcjonują jeszcze takie produkty jak: Bike, Home, Mobile i Travel Assistance, Bezpieczna Tożsamość i Płatności oraz Przedłużona Gwarancja na sprzęt RTV, AGD i PC.

Źródło: Toyota Bank Polska S.A.