Z salonu Nissana do zwycięzcy loterii Złota Lokata IX

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

esbank.01.250x70Sebastian i Anna Więcławscy z Radomska zostali kolejnymi Laureatami loterii promocyjnej ESBANKU Banku Spółdzielczego - Złota Lokata IX. Szczęśliwe dla Państwa Więcławskich losowanie odbyło się 11 kwietnia 2015 r., zaś 1 czerwca Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych Paweł Braszczyński uroczyście wręczył kluczyki do samochodu osobowego marki Nissan Qashqai - nagrody głównej w loterii.

150605.zlota.lokata.przekazanie.01.400x

Pan Sebastian Klientem ESBANKU jest już od ponad 18 lat. Dziś nie kryje zadowolenia nie tylko z usług świadczonych przez Bank, ale i z tak cennej wygranej.

– To była moja druga próba, jeśli chodzi o lokaty z nagrodami. Nie sądziłem, że się uda, choć zawsze jest odrobina marzenia o wygranej. Bardzo się cieszę, okazuje się, że ESBANK oferuje nie tylko usługi finansowe, spełnia też marzenia. Polecam lokaty z nagrodami w ESBANKU, bo nie trzeba dużo, wystarczy 1000 zł i można brać udział w zabawie – mówi laureat.

Oprócz nagrody głównej, w Złotej Lokacie można było wygrać telewizor LED, aparaty fotograficzne oraz roboty kuchenne. Łączna pula nagród wyniosła 80 tys. zł.

150605.zlota.lokata.przekazanie.02.400x

150605.zlota.lokata.przekazanie.03.400x

Już niebawem lista zwycięzców Złotej Lokaty, sztandarowego produktu ESBANKU, znów się powiększy. Kolejna, jubileuszowa, bo X edycja loterii Złota Lokata ma ruszyć na początku lipca.

– Warto inwestować w lokaty z loteriami promocyjnymi w ESBANKU – zachęca Paweł Braszczyński, Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych. – Oprócz odsetek, które są dopisywane do kwoty lokaty, można wygrać atrakcyjną nagrodę. Wystarczy przyjść do dowolnej placówki naszego Banku, założyć lokatę i dotrzymać środki do określonego w regulaminie terminu, by wziąć udział w loterii. Każde zdeponowane 1000 zł to jeden los, im więcej losów, tym większa szansa na wygraną.

X edycja Złotej Lokaty zbiegnie się z jubileuszem ESBANKU Banku Spółdzielczego, który w tym roku świętuje 90-lecie powstania.

Arleta Węgrzyńska
Pracownik ds. Public Relations
ESBANK Bank Spółdzielczy