Z Autopay i Revolut zapłacisz mniej za przejazd autostradą

Z Autopay i Revolut zapłacisz mniej za przejazd autostradą
Bramki na autostradzie Fot. stock.adobe.com/Alexander Lupin
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nowi użytkownicy Autopay, którzy jako metodę płatności ustawią kartę Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy AmberOne Autostradą A1. Promocja trwa do 8 marca.
Nowi użytkownicy #Autopay, którzy jako metodę płatności ustawią kartę #Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy AmberOne Autostradą #A1 @RevolutApp

Revolut, aplikacja mobilna do codziennych finansów, z której korzysta 10 milionów użytkowników w Europie, łączy siły z Autopay systemem do szybkich i automatycznych płatności online na autostradach. W ramach wspólnej akcji nowi użytkownicy Autopay, którzy jako źródło płatności ustawioną mają kartę Revolut, mogą zyskać łącznie do 30 zł zwrotu za dwa przejazdy na autostradzie A1 (AmberOne) na odcinku między Toruniem a Gdańskiem. Promocja trwa do 8 marca.

Jak wziąć udział w promocji?

Do promocji może przystąpić każdy nowy użytkownik Autopay, który po założeniu konta w Autopay doda kartę Revolut jako źródło płatności automatycznych i zaakceptuje regulamin promocji w aplikacji mobilnej Autopay.

W ramach promocji Autopay zwróci użytkownikowi równowartość 20% transakcji na kartę Revolut, maksymalnie za dwa przejazdy. Wartość pojedynczego zwrotu nie może być większa niż 15 zł i nie mniejsza niż 1 zł. Środki zostaną zwrócone użytkownikowi Autopay na rachunek przypisany do karty Revolut. 

Przykład: koszt podróży autem osobowym odcinkiem Rusocin – Nowa Wieś, czyli od Gdańska do Torunia, w obu kierunkach wynosi 59,8 zł. Korzystając z promocji będzie można zaoszczędzić niemal 12 zł na tej trasie.

Czytaj także: Automatyczne płatności za przejazd autostradą: już ponad 100 tys. użytkowników aplikacji Autopay >>>

“Nasze rozwiązanie płatności automatycznych Autopay przyniosło już ulgę setkom tysięcy podróżujących. Umożliwiając automatyczne opłaty za przejazdy autostradą, Autopay uwalnia od kolejek przed autostradowymi bramkami i frustracji związanej ze staniem w korkach” – zwraca uwagę Miłosz Kurzawski, prezes Autopay.

“Klienci Revolut mogą analizować i zarządzać swoimi wydatkami na transport bezpośrednio w aplikacji. Ich istotnym elementem są opłaty za autostrady. W sezonie urlopowym obserwujemy podwyższone wolumeny transakcji klientów Revolut na autostradach w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech i Chorwacji. W lipcu i sierpniu nasi klienci zostawili tam na bramkach ponad 2 miliony złotych. Revolut i Autopay to sprawdzeni partnerzy w podróży. Życzymy Autopay szybkiej ekspansji na inne rynki w Europie“ – mówi Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce.

Promocja Autopay “Oszczędzaj z kartą Revolut” trwa do 8 marca lub do momentu wyczerpania limitu nagród. 

Źródło: Autopay, Revolut