Wydarzenia: Piknik charytatywny z udziałem SANBanku

Wydarzenia: Piknik charytatywny z udziałem SANBanku
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W niedzielę 3 czerwca br. na terenie Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli-Rozwadowie odbył się coroczny Kapucyński Piknik Charytatywny, którego głównym celem była zbiórka pieniędzy na dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży oraz utworzenie świetlicy muzycznej.

Tradycyjnie Nadsański Bank Spółdzielczy uczestniczył w pikniku i pomagał w zebraniu pieniędzy. Po raz kolejny został sponsorem nagrody głównej w loterii fantowej, a pracownicy banku oraz prezes Stanisław Kłapeć i przewodniczący Rady Nadzorczej Andrzej Kocój włączyli się do akcji, sprzedając rożnego rodzaju domowe wypieki, które zostały przygotowane przez tamtejsze parafianki. W tym roku bankowcy ze sprzedaży około 1000 kawałków ciasta zebrali kwotę ponad 5000 zł., która zasiliła ogólną zbiórkę pieniędzy.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI