Więcej darmowych przelewów w Internetowykantor.pl

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

laptop.dolar.01.250x181Ponad 37 tysięcy klientów Internetowykantor.pl może już korzystać z nowych rachunków walutowych obsługiwanych przez Bank Pekao, PKO Bank Polski i BNP Paribas Bank Polska. Wszystkie przelewy w USD w ramach tych banków są darmowe.

Systematyczne powiększanie liczby współpracujących banków ma na celu zapewnienie jak największego komfortu dla klientów. Dwa lata od powstania pierwszego w Polsce internetowego kantoru, jego klienci mogą korzystać z darmowych przelewów do 16 banków w Polsce.

Klienci Interentowykantor.pl, którzy do godziny 13.00 złożą dyspozycję przelewu walutowego w ramach bankowości internetowej w jednym z tych banków, mają pewność, że ich przelew zostanie zaksięgowany na koncie odbiorcy jeszcze tego samego dnia. Przelewy wysyłane z internetowykantor.pl do klientów po godzinie 13 oraz od klientów do internetowykantor.pl wysyłane po godzinie 13 będą księgowane na koncie odbiorcy w godzinach rannych kolejnego dnia roboczego.

Warto podkreślić, że internetowa wymiana walut jest zdecydowanie wygodniejsza od wymiany walut w tradycyjnych kantorach, gdyż możną jej dokonać w dowolnym momencie bez wychodzenia z domu. Aby korzystać z usługi konieczne jest posiadanie rachunku walutowego z dostępnymi środkami pieniężnymi i dostępu do Internetu. Popularność tego rozwiązania widać w liczbach. W dniu drugich urodzin internetowykantor.pl kantor wymienił blisko 10 mln złotych i pozyskał 1000 nowych klientów. Obecnie z jego usług korzysta ponad 37 tysięcy osób i firm. Transakcje wykonywane poprzez Internetowykantor.pl są bezpieczniejsze od zakupu waluty w formie gotówki, gdyż praktycznie całkowicie eliminują ryzyko jej przypadkowej utraty czy kradzieży.

Hubert Kifner
Head of Financial Services Department