W warszawskim Blue City rusza Fabryka Złota

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

sztabka.zloto.250x12 lutego, w jednym z najbardziej ruchliwych centrów handlowych stolicy, otwarte zostanie kolejne stoisko Fabryki Złota. Będzie tu można bliżej poznać świat szlachetnych metali i kamieni, a także na miejscu wymienić starą biżuterię na gotówkę.

Fabryka Złota jest jedną z flagowych marek spółki Inwestycje Alternatywne Profit  S.A., wieloletniego lidera na polskim rynku złota. Nowe stoisko będzie obszernie prezentować tematykę inwestowania w kruszce, brylanty i numizmaty z całego świata oraz pełnić funkcje edukacyjne.

– Nasza oferta jest bardzo szeroka, jednak poza sprzedażą produktów stoisko ma również udostępniać wiedzę na temat inwestowania w kruszce. Metale i kamienie szlachetne, wbrew popularnemu przekonaniu, są bowiem w zasięgu ręki każdego Klienta. Stanowią doskonałe zabezpieczenie kapitału i obowiązkowy element nowoczesnego portfela inwestycyjnego – mówi Filip Fertner, Członek Zarządu IAP.  
W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie nowe stoisko ma także prowadzić skup złota. Specjaliści IAP nieodpłatnie wycenią wszelkie złote przedmioty, za które Klient na miejscu otrzyma gotówkę.
– Jeśli odwiedzający stoisko będzie jeszcze potrzebował chwili do namysłu, w każdej chwili może skorzystać  później z naszego serwisu e-skupzlota.com.pl – dodaje Fertner.