W sobotę Justyna Kowalczyk debiutuje w reklamie Polbank EFG

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

polbank01.100xJustyna Kowalczyk wystąpi w spotach telewizyjnych i radiowych, a także w reklamie w prasie i Internecie. Jej wizerunek znajdzie się na materiałach marketingowych. Kampania będzie promować ofertę depozytową Polbanku.

Pierwszy spot z udziałem Justyny Kowalczyk jest elementem nowej kampanii reklamowej Konta Mocno Oszczędzającego i pokazuje mistrzynię olimpijską w biegach narciarskich  podczas letniego treningu. Widać wysiłek i zaangażowanie, które sportsmenka wkłada w uzyskanie mistrzowskiej formy.

kowalczyk_justyna02.100xKampania telewizyjna będzie trwała od 14 sierpnia do końca września 2010 r. 30-sekundowy spot emitowany będzie zarówno w stacjach ogólnopolskich (TVP1, TVP2, Polsat, TVN), jak też regionalnych i tematycznych (m.in. TVN24, Polsat News, TVP Info, Polsat Sport, TVP Sport, Discovery Channel, Planet, TVN Style, TVN Turbo). Dodatkowo po Teleexpresie w TVP i głównym wydaniu Faktów w TVN emitowany będzie 8-sekundowy billboard sponsorski.

Kreacje do kampanii przygotowała agencja reklamowa Addapter należąca do Corporate Profiles DDB Group, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Macroscope OMD. Reżyserem spotu jest Tomasz Konecki, autor m.in. takich filmów jak: Lejdis, Testosteron, Ciało, a za produkcję filmu odpowiada dom produkcyjny CUT CUT.

Polbank jest też sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego.