W Biurze Maklerskim Banku BPH rozpoczęły się zapisy na akcje spółki PKP CARGO. Dla inwestorów indywidualnych biuro przygotowało specjalną ofertę.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

zloty.maly.02.250xZapisy na akcje PKP CARGO S.A. potrwają do 21 października. Inwestorzy mogą zapisać się na co najmniej jedną akcję, jednak nie więcej niż na 500 akcji tego największego w Polsce - i drugiego pod względem wielkości w Unii Europejskiej - przewoźnika towarowego. Cena maksymalna wynosi 74 zł za jedną akcję.

Dla osób zapisujących się na akcje PKP CARGO S.A. Biuro Maklerskie BPH przygotowało ofertę z preferencyjnymi warunkami zakupu akcji spółki: inwestorzy korzystają z promocyjnej prowizji 0,25% (min. 6 zł) dla zleceń kupna akcji – zarówno dla zleceń składanych przez system internetowy, telefonicznie, jak i osobiście w Punktach Przyjmowania Zleceń.

Osoby nieposiadające jeszcze rachunku papierów wartościowych w Biurze Maklerskim BPH mogą go otworzyć w Punkcie Przyjmowania Zleceń w każdym oddziale własnym Banku BPH. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym.

W Biurze Maklerskim Banku do 31 marca 2014 roku potrwa promocja, dzięki której można otworzyć rachunek papierów wartościowych z dostępem do systemu internetowego i uzyskać promocyjną prowizję 0,25% dla transakcji na akcjach i 7 zł dla transakcji na rynku terminowym (dla kontraktów indeksowych). Promocyjna prowizja obowiązuje przez 6 pełnych miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia rachunku. Dodatkowo – w ramach promocji – inwestorzy mogą korzystać z bezpłatnego prowadzenia rachunku do końca 2013 roku.

Źródło: Bank BPH