Volkswagen Leasing prowadzi po 10 miesiącach 2013 r.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

vw.leasing.01.250x45Volkswagen Leasing Polska utrzymuje pozycję lidera w rankingu "Samochody osobowe zarejestrowane na firmy leasingowe", przygotowanym przez IBRM SAMAR.

Od stycznia do października br. spółka zarejestrowała 6 670 samochodów, osiągając tym samym 12,12% udziałów w rynku.

W podsumowaniu opracowanym przez IBRM SAMAR na pierwszym miejscu pozostaje Volkswagen Leasing Polska. Od początku roku firma zarejestrowała 6 670 samochodów. Stabilna pozycja w rankingu od dłuższego czasu jest odzwierciedleniem konkurencyjnej oferty finansowej i wysokiej pozycji marek należących do koncernu Volkswagen.

Stale dążymy do umacniania naszej pozycji na polskim rynku. Wiedzę, jak to osiągać, czerpiemy z doświadczeń Volkswagen Leasing na rynku europejskim. W rankingu międzynarodowej organizacji Leaseurope, Volkswagen Leasing GmbH znalazł się na 1. miejscu na europejskim rynku leasingu samochodów za 2012 r. – mówi Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A.

W zestawieniu przygotowanym przez Leaseurope brano pod uwagę wartość transakcji i liczbę kontraktów w 2012 r. w kategorii motoryzacja. Leaseurope reprezentuje ponad 1300 firm leasingowych z 32 krajów, które łącznie posiadają ok. 92% udziałów w rynku.

Volkswagen Leasing Polska buduje przewagę konkurencyjną m.in. na kompleksowych produktach. Klient, który decyduje się na budowanie firmowej floty z silnych marek koncernu Volkswagen, „pod jednym dachem” może skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowania, korzystnych warunków ubezpieczenia oraz szeregu usług dodatkowych, np. pakietów serwisowych – informuje Daniel Trzaskowski.

Spółka nieustannie rozwija także produkty i usługi CFM. Liczba zarządzanych samochodów systematycznie rośnie.

Według zestawienia IBRM Samar, od stycznia do października 2013 r. zarejestrowano w sumie 55 012 szt. samochodów na firmy leasingowe. Wynik ten oznacza wzrost o 7,56% w porównaniu do analogicznego okresu w 2012 r. Z kolei wzrost rejestracji na firmy leasingowe w październiku br., w porównaniu z wrześniem, wyniósł aż 27,33%.

Źródło: Volkswagen Leasing Polska