Volkswagen Leasing Polska Najlepszym Partnerem w Biznesie wg miesięcznika Home&Market

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

volkswagen.bank.250xMagazyn ekonomiczny Home&Market przyznał Volkswagen Leasing Polska tytuł "Najlepszego Partnera w Biznesie" w 2012 r. w kategorii "Flota". Spółka została nagrodzona za wspieranie firm w tworzeniu profesjonalnego parku samochodowego, oferowanie zindywidualizowanych rozwiązań finansowych oraz wysoki poziom kompleksowych usług zarządzania flotą.

Redakcja miesięcznika Home&Market już po raz 10. nagrodziła firmy, które wyróżniają się na rynku bogatą ofertą, innowacyjnymi rozwiązaniami, profesjonalizmem i rzetelnością. Wybór jest dokonywany na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród największych prywatnych przedsiębiorstw oraz przeglądu oferty.

Tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie” jest dla nas dużym wyróżnieniem. Jest to także potwierdzenie, że zmiany, które wprowadzamy w celu ciągłego zwiększenia satysfakcji klientów, przynoszą zakładane rezultaty. Stale udoskonalamy poziom obsługi klienta flotowego, jednocześnie rozwijając naszą ofertę, którą elastycznie dostosowujemy do potrzeb każdego partnera biznesowego. Nagroda „Najlepszy Partner w Biznesie” jest dowodem na to, że Volkswagen Leasing Polska to nie tylko czołowy gracz na rynku, jeśli chodzi o liczbę aut osobowych oddanych w leasing, ale także firma godna zaufania, której warto powierzyć zarządzanie swoją flotą – mówi Daniel Trzaskowski, Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą w Volkswagen Bank Polska S.A.

Źródło: Volkswagen Bank Polska S.A.