VI Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

160111.kpmg.01.400x300Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG jest corocznym wydarzeniem skierowanym do przedstawicieli kadry zarządzającej. Szósta edycja największego wydarzenia tego typu w Polsce odbędzie się 19 stycznia 2016 r. w Warszawie. Pomysłodawcą i organizatorem Kongresu jest firma audytorsko-doradcza KPMG w Polsce.

Dziewięć sesji merytorycznych zostanie poprowadzonych przez partnerów i dyrektorów KPMG w Polsce. W programie uwzględniono następujące następujące tematy:

  • Zmiany w procedurze podatkowej na rok 2016
  • Dyrektor Finansowy – lider zmiany, kreator wartości czy strateg?
  • Usługi poświadczające szansą na minimalizację ryzyka oraz zwiększenie wiarygodności raportowania zintegrowanego przedsiębiorstwa
  • Czy podatek VAT pozostanie neutralny dla biznesu? Jednolity Plik Kontrolny czyli kontrole podatkowe wersja 2.0
  • Wpływ „globalnego zaostrzenia” na rolę dyrektora podatkowego i polski CIT w najbliższej przyszłości
  • Nowa dokumentacja podatkowa
  • Konwersja pożyczki na kapitały w spółce z.o.o. z uwzględnieniem konwersji dokonywanej w przypadku niewypłacalności spółki – wybrane aspekty prawno-podatkowe i rachunkowe
  • Dotacje i ulgi podatkowe na dofinansowanie działalności przedsiębiorstw
  • Zamknięcie roku 2015 – utrata wartości aktywów w obecnej sytuacji gospodarczej. Wyniki najnowszych badań KPMG w Polsce oraz praktyczne porady

Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG skierowany jest do przedstawicieli kadry zarządzającej, m.in. dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu z przedsiębiorstw.

W wydarzeniu można uczestniczyć bezpośrednio lub poprzez transmisję online. Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej kpmg.com/pl/kongresKPMG.

VI edycję Kongresu wspiera 23 patronów: ACCA, Puls Biznesu, Radio Tok Fm, Bank, Gazeta Finansowa, Harvard Business Review Polska, ICAN Institute, Nowy Przemysł, Polska Agencja Prasowa, Polish Market, Przegląd Podatkowy, Rachunkowość, Warsaw Business Journal Observer, Wolters Kluwer Polska, Bankier.pl, eGospodarka.pl, gf24.pl, inwestycje.pl, ksiegowosc.org, rachunkowosc.org, PIT.pl, VAT.pl, wnp.pl.

Kongres odbędzie się w języku polskim, a udział w nim jest bezpłatny.

Źródło: KPMG