Uwaga na protesty!

Uwaga na protesty!
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Uwaga Warszawiacy! W poniedziałek 14 maja o 11 na pl. Zamkowym rozpocznie się protest niejakiego Piotra Moskwy ze Szczecina. Istnieje w Internecie od 1998 r., w różnych odsłonach swego portalu.

Mogą go znać działkowcy, bo zaczął burdy w Szczecinie, kiedy to zarząd miejscowego ogródka pozbawił go praw do działki, zawalonej śmieciami i gruzem. Walczył z Polskim Związkiem Działkowców. Wcześniej (ponoć – tak twierdzi) prowadził liczne biznesy w Niemczech. W Polsce również, zdaje się z miernym skutkiem. Na tyle miernym, że zabrakło mu kasy – i wtedy się zaczęło. „Stalinowskie sądy, stalinowskie banki, stalinowska opieka społeczna, stalinowskie władze Szczecina”.

Ale pieniądze potrzebne mu są również na organizowanie protestów – i przed nimi ostrzegam. Nie ma mowy o blokadzie placu czy ulic – w protestach bierze udział na ogół sam Moskwa. Problem w tym, że robi to głośno. Pojawiał się już w różnych miejscach – Poznaniu, Krakowie, Warszawie – z głośnikiem, a przede wszystkim z syreną alarmową. Wył i darł się całymi dniami. Teraz zamierza zawyć przeciwko Smugom Chemicznym – czyli Chemtrails. Wyć i drzeć się chce do godziny 15. Ponieważ wierzących w to, że latające nad nami samoloty wypuszczają trujące opary, mające zniszczyć ludzkość, jest trochę (wystarczy zajrzeć do internetu) można się spodziewać, że pojawią się na placu. A ponieważ, cytując Jarosława Haszka (z cenzurą) „Nachalne są te k…. i zuchwałe” należy się obawiać zaczepiania i prób wciągania w dyskusję.

Nie daj Boże się na to nabrać i próbować przekonać adwersarza. Oponenci są traktowani jak wrogowie, albo – co gorsza – jako zwolennicy lub wręcz reprezentanci tych tajnych sił, które dążą do „masowej selekcji ludzi prowadzącej do tzw. depopulacji, czyli ich wymordowania”. Nie tylko smugami: również „żywnością ze sklepów, gdzie znajduje się żywność z wszelkimi dodatkami chemicznymi i żywność genetycznie modyfikowana, co jest ukrywane”, fluoryzowaną wodą, przymusowymi szczepionkami, wojskową geoinżynierią, która manipuluje pogodą, prowadząc do zachorowań na stwardnienie rozsiane.

Na koniec pocieszenie dla mieszkańców Warszawy i przyjezdnych. Nieustraszony bojownik zamierza zorganizować… łącznie 26 ogólnopolskich zgromadzeń! Następne planuje 28 maja w Poznaniu. Najpierw jednak musi znaleźć podobnych mu osobników, którzy to sfinansują.

Przemysław Szubański