Ubezpieczenie tańsze o 30 proc. do końca wakacji. EFL przedłuża promocję na leasing z ubezpieczeniem

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

EFL przedłuża wprowadzoną w połowie marca  br. promocję  na leasing z ubezpieczeniem wieloletnim,  tańszym o 30 proc. Promocja została przedłużona do końca sierpnia br.

Z promocji może skorzystać każdy przedsiębiorca, który do końca sierpnia br. podpisze umowę leasingową na nowe bądź używane auto.  Oferowane w ramach promocji stawki  na pakietowe wieloletnie ubezpieczenia komunikacyjne są obniżone nawet o 30 proc. Oferta dotyczy ubezpieczeń OC, AC, NNW na auta osobowe, samochody ciężarowe o ładowności do 750 kg i od 750 kg do 2 ton, pojazdy ciężarowe o ładowności powyżej 2 ton oraz ciągniki siodłowe.

Od marca Klienci EFL mogą skorzystać z oferty leasingu aut osobowych i ciężarowych z wieloletnim ubezpieczeniem, w którym wysokość składki przez cały okres umowy leasingowej pozostaje na tym samym, gwarantowanym poziomie. W ramach kampanii „Czy wiesz, jak nadać rozpęd swojej firmie?” zaproponowaliśmy przedsiębiorcom rozwiązanie, które jest atrakcyjnym pakietem wymiernych korzyści. Jak pokazały ostatnie miesiące oferta EFL spotkała się z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. To skłoniło nas do podjęcia decyzji o przedłużeniu oferty promocyjnej do końca wakacji – mówi Ewa Kadziewicz, dyrektor Departamentu Marketingu w EFL.

Promocja ubezpieczeniowa obejmuje również fabrycznie nowe pojazdy osobowe i ciężarowe o nadwoziu auta osobowego. Składka roczna za cały pakiet ubezpieczenia w każdym roku jego obowiązywania wyniesie 2,9 proc. sumy z pierwszego roku ubezpieczenia. Dla pojazdów osobowych o wartość 80 tys. zł składka ubezpieczeniowa może być niższa nawet o 40 proc. w porównaniu z ofertą standardową.

Decyzja o przyznaniu leasingu podejmowana jest nawet w 15 minut, rata leasingu zaś zaczyna się od 1 zł. W ramach usługi klienci EFL otrzymują również dostęp do Portalu KlientEFL, który pozwala na swobodne zarządzania płatnościami.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy SA