Toyota Mirai – samochód napędzany wodorem pierwszy raz w Polsce na Fleet Market 2015

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Toyota Mirai – pierwszy seryjny samochód na wodór, będzie zaprezentowany na targach Fleet Market 2015 już 24 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Toyota Mirai to punkt zwrotny w historii motoryzacji. Pierwszy masowo produkowany samochód zasilany wodorowymi ogniwami paliwowymi nie emituje spalin, tylko czystą wodę. Tankowanie wodoru trwa 3 minuty i zapewnia zasięg 550 km. Ten rewolucyjny samochód jest już dostępny w Niemczech, Danii i Wielkiej Brytanii, a także Japonii i Stanach Zjednoczonych.

Mirai to funkcjonalny i komfortowy sedan, zapewniający prawdziwą radość z jazdy. Prowadzi się go tak samo pewnie i bezpiecznie jak konwencjonalny samochód z automatyczną przekładnią. Cichy silnik elektryczny o mocy 154 KM zapewnia płynne, dynamiczne przyspieszenie. Przestronne, elegancko wykończone wnętrze, najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa oraz niskie koszty użytkowania i rozsądne koszty leasingu czynią ten samochód atrakcyjną alternatywą dla konwencjonalnych aut podobnej klasy. Dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem klientów – w Kalifornii do dnia rozpoczęcia sprzedaży Toyota otrzymała już 2000 zamówień.

VII Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market – odbędą się 24 listopada 2015r. (wtorek) w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To wyjątkowe wydarzenie skupia corocznie przedstawicieli blisko 5 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże  międzynarodowe korporacje. Podczas Fleet Market importerzy motoryzacyjni zaprezentują łącznie około 100 najnowszych modeli samochodów osobowych i dostawczych przeznaczonych dla biznesu. Fleet Market to także aktualne oferty leasingowe i kredytowe, praktyczne rozwiązania prawne i podatkowe z zakresu podatku VAT, dochodowego, prawa pracy i rozliczeń samochodów firmowych. Nie zabraknie również ofert firm ubezpieczeniowych, sieci serwisowych i oponiarskich, firm z branży IT, nowoczesnych technologii czy paliwowych. Organizatorem targów Fleet Market jest firma Fleet Meetings Sp. z o.o. – wydawca magazynu „Fleet”.

Szczegóły dotyczące targów znajdują się na stronie: www.fleetmarket.pl

Wystawcy Fleet Market

Źródło: Fleet Meetings Sp. z o.o.