Toyota Bank przekaże nawet 200% dodatkowych odsetek dla najzdolniejszych uczniów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

toyota.bank.01.400x274Toyota Bank, który od lat zachęca swoich najmłodszych klientów do efektywnego zarządzania finansami, wprowadza V edycję promocji "Bonus dla najlepszych 2015". Uczniowie, którzy pochwalą się dobrymi ocenami na świadectwie, będą mogli otrzymać do 200% dodatkowych odsetek na młodzieżowym Koncie Click oraz karty prezentowe na zakupy.

1 kwietnia 2015 roku, Toyota Bank rozpoczyna konkurs „Bonus dla najlepszych 2015”. Wszyscy uczniowie, którzy posiadają lub założą młodzieżowe Konto Click i pochwalą się świadectwem z wyróżnieniem otrzymają: 100% więcej odsetek od środków zgromadzonych na koncie w przypadku średniej ocen w przedziale 4,75 – 4,99 oraz aż 200% w przypadku, kiedy średnia będzie równa lub wyższa 5,00.

Dodatkowe odsetki dla uczniów, będą naliczane od oszczędności zgromadzonych do końca czerwca 2015 roku. Ponadto, wyróżniające się osoby mogą otrzymać e-Karty o wartości 50 zł, które będą mogli wykorzystać w salonach Empik. Aby skorzystać z tego benefitu, należy w każdym miesiącu trwania promocji (od kwietnia do czerwca br.) dokonać płatności bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 200 zł. Przekazanie nagród odbędzie się w drugiej połowie lipca 2015 roku.

Zeszłoroczna edycja konkursu, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Aż 75% uczestników akcji zdobyło bonus 2-ego stopnia, czyli 200% dodatkowych odsetek. Pozostałe 25% uczniów otrzymało natomiast 100% odsetek. Najwyższa zgłoszona do konkursu średnia ocen na koniec roku szkolnego, wynosiła aż 5,94.

– Nasz konkurs ma na celu edukowanie najmłodszych klientów Toyota Bank w zakresie zarządzania finansami. Chcemy pokazać im, że nauka i oszczędzanie popłacają. Z roku na rok, notujemy coraz wyższą frekwencję i jesteśmy pełni podziwu dla wyników na świadectwach, które do nas trafiają – mówi Piotr Kluźniak, Specjalista ds. Produktów Bankowych w Toyota Bank Polska.

Młodzieżowe Konto Click od Toyota Bank, oferuje darmowe przelewy internetowe, trzy bezpłatne wypłaty z bankomatów oraz wysokie oprocentowanie 3,00%. W pakiecie z kontem Click, bank oferuje także konto oszczędnościowe Super Click z oprocentowaniem nawet do 4,00%.

 

Więcej informacji i szczegółów konkursu tutaj

Maciej Sitarski