Tomasz Rokita w Zarządzie Diebold Nixdorf

Tomasz Rokita w Zarządzie Diebold Nixdorf
Tomasz Rokita Fot. Diebold Nixdorf
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Tomasz Rokita, odpowiadający w Diebold Nixdorf w Polsce za sektor bankowy, dołączył do składu Zarządu spółki.

Do Zarządu #Diebold Nixdorf dołączył Tomasz Rokita @DieboldNixdorf

Tomasz Rokita związany jest z Diebold Nixdorf od ponad 13 lat. Już po fuzji firm Diebold i Wincor Nixdorf odpowiadał za rozwiązania dla sektora bankowego na terenie Polski i Ukrainy.

Od niemal półtora roku kieruje działaniami firmy w tym w obszarze, w zakresie produktów i usług. Jest managerem z dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o rozwój biznesu, kierowanie zespołem wielofunkcyjnym oraz zarządzanie sprzedażą, jak również produktem.

Z początkiem października 2019 r. został powołany przez Radę Nadzorczą spółki na stanowisko Członka Zarządu.

Priorytet: cyfryzacja

Wśród priorytetów na 2020 r. firmy Diebold Nixdorf znajduje się dalsze wsparcie cyfrowej transformacji oddziałów bankowych.

Ponadto zarządzania obiegiem gotówki, uwzględniające zmiany legislacyjne i otoczenia rynkowego, z którymi mierzą się obecnie instytucje finansowe.

Urządzenia nowej generacji

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Diebold Nixdorf wprowadził nową linię produktów DN Series — samoobsługowych urządzeń najnowszej generacji. Bazuje ona na najlepszych doświadczeniach zebranych w ostatnich latach i jest autorskim rozwiązaniem firmy.

Diebold Nixdorf to światowy lider, zapewniający rozwiązania „connected commerce” milionom klientów z sektora bankowego oraz handlu detalicznego. Stosując autorskie oprogramowanie i rozwiązania technologiczne, wpiera proces cyfryzacji w tych obszarach gospodarki, dbając o poczucie komfortu i pozytywne doświadczenia klienta.

Źródło: Mat. prasowe Diebold Nixdorf