Teacher Network Manager na laptopach Toshiba

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nowe.technologie.06.250x167W dobie informatyzacji znajomość komputera i umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie jest rzeczą nieodzowną. Jednak realizowanie programu nauczania w tym zakresie wymaga nadzoru i czujności nauczyciela i administratora szkolnej sieci IT.

Takie możliwości oferuje Teacher Network Manager firmy Infonet Projekt S.A. Dodatkową korzyścią jest fakt, iż oprogramowanie zostało zainstalowane na wydajnych i bogato wyposażonych laptopach Toshiba.

Zależy nam, aby nasze laptopy docierały do możliwie najszerszego grona użytkowników. Współpraca z Infonet Projekt S.A., w ramach której na naszych urządzeniach instalowany jest pakiet Teacher Network Manager pozwala nam sporządzić wyjątkową propozycję dla administratorów sieci w placówkach edukacyjnych, mówi Marcin Morawski, Regional Marketing Manager w firmie Toshiba.

Przedstawiciele integratora dodają: System Teacher Network Manager spełnia wymagania sektora edukacyjnego, mówi Katarzyna Brodka Marketing Manager z firmy Infonet Projekt S.A. Rozwiązanie to można wykorzystać w wielu obszarach: wspiera zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, procesami i usługami oraz umożliwia zdalne zarządzanie zasobami IT. Dzięki naszemu rozwiązaniu administratorzy sieci będą mieli dogodną kontrolę nad wszystkim, do czego będą wykorzystywane przez uczniów i nauczycieli laptopy firmy Toshiba.

Oprogramowanie opracowane przez firmę Infonet Projekt S.A. pozwala na wgląd w parametry i informacje o konfiguracji laptopów oraz systemów operacyjnych, przeprowadzanie audytu oprogramowania oraz kontrolę nad nim, zdalne włączanie i wyłączanie usług, podłączanie pulpitu zdalnego i eksplorację zawartości zdalnych dysków, jak również nadzór i blokadę urządzeń podłączanych do notebooków za pośrednictwem gniazd USB.

Szczegółowe informacje o produktach i usługach Toshiba znajdują się na stronie www.toshiba.pl.

Więcej na temat działalności i projektów firmy Infonet Projekt S.A. można dowiedzieć się pod adresem www.infonet-projekt.com.pl

Źródło: Toshiba
Infonet Projekt S.A.