Targi Zarządzania Wierzytelnościami

Targi Zarządzania Wierzytelnościami
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jednym z czynników wpływających na kondycję przedsiębiorstw jest zachowanie płynności finansowej, która zależy w ogromnej części od regulowania w terminie zobowiązań przez kontrahentów. Przedsiębiorcy stale poszukują nowych metod usprawnienia procesu, którego celem jest zapobieganie powstawaniu przeterminowanych należności i ich odzyskiwanie, czyli efektywnego zarządzenia wierzytelnościami.

Jak są perspektywy dla zarządzania wierzytelnościami? Jak sobie radzić ze zmieniającym się otoczeniem prawnym? Z jakich nowych rozwiązań operacyjnych i informatycznych można skorzystać?

Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedzi w trakcie Targów Zarządzania Wierzytelnościami, która odbędą się 2 marca 2017 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W trakcie tej imprezy będą prezentowane usługi i produkty oferowane  na rynku zarządzania wierzytelnościami. Będzie ona również miejscem uzyskiwania informacji o nowych rozwiązaniach i trendach w windykacji należności.

Targi Zarządzania Wierzytelnościami będą miały formę wystawy połączonej z konferencją. Impreza skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców, a w szczególności do: dyrektorów finansowych, skarbników korporacyjnych, prawników, a także wszystkich menadżerów, ekspertów i specjalistów z zakresu zarządzania wierzytelnościami i windykacji.

Tekst promocyjny

www.tzw.com.pl