„Tankuj korzyści do pełna” – Toyota Bank zwraca swoim Klientom nawet 600 zł wydatków na paliwo

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

toyota.bank.01.400x274Wraz z początkiem 2016 roku, Toyota Bank wprowadził najnowszą edycję znanej już z poprzednich lat promocji zwanej potocznie "zwrot za paliwo". Oferta skierowana jest do kierowców aut dowolnej marki, którzy posiadają bądź założą Konto Jedyne. Jeśli do tego utrzymają określone saldo konta i będą korzystać z atrakcyjnych lokat oraz zrealizują wymaganą kwotę transakcji, mogą uzyskać nawet 10% zwrotu wydatków na paliwo. Regulamin promocji oraz zasady przyznawania zwrotów zostały uproszczone względem poprzednich edycji, a w skali roku można zaoszczędzić nawet 600 zł.

Konto Jedyne to rachunek sprzyjający wszystkim zmotoryzowanym, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu. Dzięki najnowszej promocji „Tankuj korzyści do pełna” oferowanej przez Toyota Bank, kierowcy mogą otrzymać zwrot nawet do 50 zł miesięcznie za zakupione paliwo – to ponad 140 litrów zatankowanej benzyny lub ropy w skali roku. Jedynym warunkiem otrzymania zwrotu jest aktywne korzystanie z Konta i atrakcyjnie oprocentowanych lokat.

Względem poprzedniej edycji akcji, w tym roku Toyota Bank uprościł zasady promocji. Dzięki temu uczestnicy muszą spełnić mniej niezbędnych warunków udziału w promocji, przez co czerpanie wysokich korzyści ze zwrotów jest jeszcze łatwiejsze – obecnie klienci mogą uzyskać od 5% do 10 % zwrotu za paliwo, w zależności od wysokości salda jakie utrzymywać będą na Koncie Jedynym, poziomu oszczędności w Banku oraz od wartości transakcji wykonanych dedykowaną kartą debetową.

– Na bazie sukcesów tej akcji z lat poprzednich, ponawiamy działania promocyjne, gdyż widzimy w nich ogromny potencjał. Dogłębna analiza potrzeb naszych Klientów pozwoliła na taką modyfikację warunków promocyjnych, aby otrzymywali maksimum korzyści za swoje zaangażowanie. Dodatkowym wsparciem korzyści uzyskiwanych przez naszych Klientów jest wprowadzenie już wkrótce nowych, atrakcyjnych depozytów, które powinny jeszcze bardziej zmotywować Klientów do udziału w promocji – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

W ramach promocji, posiadacze Konta Jedynego otrzymują również ubezpieczenie medyczne oraz Moto Assistance za 0 zł. Dzięki nim będą mogli skorzystać m.in. z naprawy pojazdu, holowania czy też pomocy medycznej. Do Konta Jedynego Toyota Bank oferuje także darmową kartę płatniczą, a samo jego prowadzenie także jest bezpłatne dla wszystkich tych, którzy aktywnie korzystają z konta i spełniają warunki Promocji.

Promocja trwać będzie do 31 grudnia 2016 roku.

Źródło: Toyota Bank Polska S.A.