Tablet Manta PowerTab MID08S z telefonią easyCALL.pl

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

121108.tablet.01.250x226Manta Multimedia zaprezentowała specjalną edycję swoich najnowszych tabletów PowerTab MID08S, na których została zainstalowana aplikacja easyCALL. Za pośrednictwem easyCALL można dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne. Nabywcy urządzenia mogą liczyć na specjalne gratisy - takie jak darmowy numer telefonu i faksu z dowolnej strefy numeracyjnej, a także do 40 minut darmowych rozmów na start.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty easyCALL.pl po zakupie urządzenia Manty, wystarczy założyć nowe konto u operatora za pośrednictwem aplikacji na tablecie. Podczas rejestracji użytkownicy bez żadnych zobowiązań otrzymują od easyCALL.pl własny numer telefonu w wybranej przez siebie strefie numeracyjnej, a także do 40 gratisowych minut na rozmowy. Minuty te są wyliczone według stawki za połączenia na telefony stacjonarne w Polsce, czyli 8 groszy brutto za minutę, z sekundowym naliczaniem rozmów. Po wykorzystaniu darmowych minut można w prosty sposób doładować konto pre-paid na stronie www.easycall.pl. Każdy użytkownik może także wybrać dla siebie własny numer faksu w dowolnej strefie i korzystać z usługi fax2mail przez 1 miesiąc za darmo.

Aplikacja easyCALL.pl to obecnie zdecydowanie najlepsze rozwiązanie w zakresie telefonii internetowej na system operacyjny Android. Dlatego cieszę się, że wszyscy użytkownicy naszych tabletów mogą zacząć korzystać z VoIP od easyCALL.pl na najkorzystniejszych warunkach na rynku. Za pomocą aplikacji easyCALL.pl i naszego tabletu można wykonywać nielimitowane, bezpłatne połączenia wewnątrz sieci easyCALL.pl, a także dzwonić po bardzo niskich stawkach na inne numery. Wystarczy znaleźć się w zasięgu sieci WiFi. To doskonałe uzupełnienie innych funkcji naszego tabletu” – powiedział Bogdan Wiciński, Prezes Zarządu Manta Multimedia.

Tablet Manta PowerTab MID08S jest wyposażony w procesor Boxchip A13 taktowany zegarem 1 GHz, akcelerację grafiki 3D MALI-400 oraz 512 MB pamięci RAM i 4 GB wbudowanej pamięci flash. Za obsługę urządzenia odpowiada systemu Android 4.0.4, który charakteryzuje się wygodną i intuicyjną obsługą. Dodatkowo, tablet posiada dostęp do Google Play, sklepu z aplikacjami dającymi możliwość rozbudowy funkcjonalności urządzenia. Urządzenie zasila akumulator o pojemności 2600mAh, gwarantujący działanie do 3 godzin bez doładowania. MID08S wyposażono w pięciopunktowy ekran pojemnościowy TFT o przekątnej siedmiu cali i rozdzielczości 800×480 pikseli.

Najnowszy tablet Manty, który mieliśmy okazję testować podczas prac związanych z przygotowaniem dedykowanej wersji naszej aplikacji na to urządzenie, to bardzo dobra oferta. Nie tylko oferuje rozbudowane możliwości, ale także ma znakomity współczynnik jakości do ceny. Jestem przekonany, że nasza aplikacja z promocyjną ofertą będzie dodatkową zachętą do zakupu tego urządzenia. Mam też nadzieję, że nasza współpraca w jeszcze większym stopniu spopularyzuje możliwość wygodnego i taniego dzwonienia z urządzeń mobilnych z systemem Android” – powiedział Michał Jakubowski, Prezes Zarządu easyCALL.pl SA.

Sugerowana cena tablet Manta PowerTab MID08S z aplikacją easyCALL.pl wynosi 299 zł.

Źródło: easyCALL.pl SA