Spójrz w przyszłość i zobacz kalejdoskop innowacji!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mrr.01.250x86Światowe Centrum Słuchu,  Bio-Implanty dla potrzeb leczenia ubytków tkanki kostnej, Naukowe Centrum Obrazowania Biomedycznego, nowy hybrydowy hełm kulo- i odłamkoodporny z materiałów najnowszej generacji - to innowacyjne rozwiązania przyszłości, które dzięki Funduszom Europejskim działają już dziś!

W sobotę, 5 października na warszawskiej Agrykoli zapraszamy na Kalejdoskop innowacji. Spójrz w przyszłość, organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Imprezę, o godzinie 10.00, otworzy wiceminister Iwona Wendel.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z efektami realizacji Programu Innowacyjna Gospodarka na przykładzie najciekawszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów. Bioimplanty, inteligentne platformy informatyczne i aplikacje czy nowoczesne laboratoria badawcze, to tylko niektóre z wielu innowacji, zmieniających nasze codzienne życie i otoczenie.

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje: wystawa 3D, prezentacje multimedialne, konkurs „Wyścig z czasem” oraz pokazy najnowocześniejszych kamizelek i hełmów kuloodpornych.

Zapraszamy w sobotę, 5 października 2013 r. do Parku Agrykola w godz. 10-18. Spójrz w przyszłość i zobacz kalejdoskop innowacji!

Źródło: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego