Specjalna oferta depozytowa dla posiadaczy Konta 360º w Banku Millennium

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140514.konto.360.01.400x274Bank Millennium przygotował specjalną ofertę depozytową dla posiadaczy nowego Konta 360º. Od 12 maja mogą oni otworzyć 3-miesieczną Lokatę Mobilną o oprocentowaniu 4,5% w skali roku, 9-miesieczną Lokatę 360º na Start o oprocentowaniu 3,25% w skali roku oraz skorzystać z wyższego oprocentowania nowych środków na Koncie Oszczędnościowym, w wysokości 4% w skali roku.

Konto 360º to kompleksowa odpowiedź na codzienne potrzeby Klientów. Specjalna oferta produktów oszczędnościowych, o oprocentowaniu wyższym od standardowego, jest jego dopełnieniem. Chcemy, by Klienci mieli wiele możliwości pomnażania pieniędzy, spośród których mogą wybrać najwygodniejsze dla siebie rozwiązania – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

3-miesięczna Lokata Mobilna z promocyjnym oprocentowaniem 4,5% w skali roku dostępna jest dla posiadaczy Konta 360º w Aplikacji Mobilnej. Lokata może zostać założona na kwotę od 500 zł do 10 000 zł. Każdy Klient może założyć jedną lokatę, która jest nieodnawialna.

Posiadacze Konta 360º mają też możliwość otwarcia 9-miesięcznej Lokaty 360º na Start z promocyjnym oprocentowaniem 3,25% w skali roku. Jest to lokata na nowe środki i może zostać otwarta w ciągu 30 dni od daty założenia Konta 360º, na minimalną kwotę 500 zł. Możliwe jest otwarcie dowolnej liczby lokat na łączną maksymalną kwotę 100 000 zł. Lokata jest nieodnawialna, a środki po jej zakończeniu mogą zostać przekazane na Konto Oszczędnościowe.

W ramach specjalnej oferty depozytowej posiadacze Konta 360º mogą również skorzystać z wyższego, promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym – 4% w skali roku – obowiązującego przez 3 miesiące od dnia pierwszej wpłaty. Oprocentowanie dotyczy nowych środków do 25 tys. zł wpłaconych podczas promocji, która potrwa do 21 czerwca br. Dla nadwyżki wpłaconych nowych środków powyżej 25 tys. zł do 50 tys. zł oprocentowanie wynosi 3,5%, a powyżej 50 tys. zł – 3,1% w skali roku.

Poza specjalną ofertą depozytową, Konto 360º zapewnia dostęp do wielu innych korzyści: konto, karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą w łatwy sposób mogą być darmowe. Aby korzystać ze zwolnienia z opłat wystarczą łączne wpływy miesięczne na konto w wysokości min. 1000 zł oraz min. 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Niezależnie od spełnienia tych warunków, bezpłatne są zlecenia stałe i przelewy przez internet czy bankowość mobilną. Dodatkowo posiadacze rachunku mogą przez 12 miesięcy od daty jego otwarcia korzystać bezpłatnie z atrakcyjnego ubezpieczenia – Pakietu Bardzo Pomocnego – zapewniającego dostęp do całodobowej pomocy medycznej (w tym wizyt domowych) i wsparcia fachowców w zakresie różnego rodzaju domowych napraw.

Źródło: Bank Millennium