SOFORT Banking jest od teraz dostępny również przez HiPay Fullservice

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

laptop.gielda.01.400xHiPay Fullservice poszerza swoją współpracę z SOFORT Banking i umożliwia wykonywanie bezpośrednich internetowych przelewów poprzez wszystkie swoje platformy. Dzięki temu e-przedsiębiorcy będą mogli korzystać z zalet tej bezpiecznej i efektywnej pan-europejskiej metody płatności.

10 czerwca 2014 roku w Gauting w Niemczech, SOFORT AG, podpisał umowę o współpracy z HiPay Fullservice, departamentem obsługującym e-płatności, wchodzącym w skład French Media Group. Metoda płatności SOFORT Banking jest teraz udostępniona poprzez HiPay Fullservice funkcjonując na tej samej zasadzie, jak w ofercie portfela HiPay od kilku lat. HiPay Fullservice jest ogólnoświatowym partnerem wspomagającym biznes elektroniczny, który od teraz rozszerza swoją paletę metod płatności online o SOFORT Banking.

Dzięki korzystaniu z rozwiązania przelewów bezpośrednich, sprzedawcy jak i kupujący odniosą korzyści z jeszcze bardziej elastycznego i pewnego rozwiązania przetwarzania internetowych płatności. „Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia współpracy z HiPay Fullservice, jednej z wiodących platform płatniczych. Dzięki SOFORT Banking, e-przedsiębiorcy, mogą zaoferować szybką, bezpieczną i odpowiednią dla przelewów transgranicznych, metodę płatności. Ta współpraca, stanowi dla nas kolejny krok w europejskiej ekspansji”, powiedział dr Gerrit Seidel, CEO SOFORT AG. „Dzięki HiPay, konsumenci dokonujący zakupów w Internecie, będą mieli możliwość, wyboru najodpowiedniejszej metody płatności spośród oferowanych przez fullservice. SOFORT Banking jest idealnym komponentem dla naszego portfolio, więc możemy teraz zaproponować, zarówno przedsiębiorcom, jak i kupującym kolejny łatwy, szybki oraz bezpieczny produkt z zakresu płatności elektronicznych”, powiedział Bruno Gloaguen, COO Europe HiPay. Dzięki 10 milionom transakcji miesięcznie, HiPay, plasuje się ponad wiodącymi dostawcami usług płatności online i oferuje pełen zakres usług, takich jak przetwarzanie płatności, międzynarodowe metody płatności online i wymiany walutowe, zabezpieczenie przeciw fraudom oraz optymalizację konwersji.

Metoda płatności SOFORT AG jest już dostępna w jedenastu krajach (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Holandia, Belgia, Polska, Włochy, Hiszpania, Francja i Wielka Brytania). Z usług SOFORT Banking korzysta ponad 25 000 sklepów internetowych.

Źródło: HiPay