Skandia otwiera placówki

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

skandia.zycie.01.250x46Skandia uruchomiła pierwszą placówkę w Polsce. Firmowy oddział powstał w Krakowie. Na miejscu oferowane będą usługi doradcze z zakresu zarządzania finansami osobistymi.

Klienci będą mogli skorzystać z pomocy ekspertów m.in. przy wyborze indywidualnie opracowywanych planów oszczędnościowych i doborze produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych.

Do końca roku Skandia otworzy w sumie sześć oddziałów. Poza Krakowem, do dyspozycji klientów zostaną oddane dwie placówki w Warszawie oraz w Katowicach, Wrocławiu i Gliwicach.

Z naszych danych wynika, że klienci oczekują od firm z sektora finansowego coraz bardziej elastycznego podejścia do usług doradczych, w pełni dopasowanego do ich stylu życia. Dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć portfolio naszych kanałów kontaktowych o sieć placówek. Dzięki temu, klienci zainteresowani ofertą Skandii będą mogli skorzystać z wiedzy naszych ekspertów w najbardziej dogodny dla nich  sposób. Zależy nam, aby postrzegali nas jako godnego zaufania partnera, który koncentruje się na ich rzeczywistych potrzebach” – mówi Paweł Ziemba, prezes zarządu Skandii.

Otwarcie pierwszego oddziału Skandii wspiera lokalna kampania promocyjno-reklamowa. W ramach akcji klienci, którzy odwiedzą krakowską placówkę i zdecydują się na ubezpieczenie Skandia Comfort, otrzymają w prezencie tablet Samsung Galaxy Tab 2 lub aparat kompaktowy Nikon COOLPIX.

Źródło: PIU