SK bank ponownie w Starych Jabłonkach

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140807.skbank.siatka.01.400Już za dwa tygodnie startuje turniej FIVB Beach Volleyball World Tour SK bank Mazury Grand Slam. Po raz kolejny Stare Jabłonki staną się na kilka dni światową stolicą siatkówki plażowej, a SK bank po raz trzeci jest sponsorem tej wspaniałej imprezy.

Turniej FIVB Beach Volleyball World Tour SK bank Mazury Grand Slam odbywać się będzie w dniach 19-24 sierpnia. Jak co roku w Starych Jabłonkach pojawią się po 24. czołowe męskie i żeńskie teamy siatkówki plażowej z całego świata. Polskich barw będą broniły co najmniej cztery drużyny męskie (Fijałek – Prudel, Kądzioła – Szałankiewicz, Łosiak – Kantor, Kosiak – Rudol) oraz trzy kobiece (Brzostek – Kolosińska, Gruszczyńska – Baran, Strąg – Kociołek).

Nie ma co ukrywać, że niedawne sukcesy pary Fiałek – Prudel (pierwsze miejsce na turnieju w Hadze i drugie w Long Beach) mocno rozbudziły oczekiwania: wszyscy mają nadzieję na ich historyczne zwycięstwo przed własną publicznością. Również na parę Kądzioła – Szałankiewicz spoglądamy z nadzieją nie tylko dlatego, że, podobnie jak w zeszłym roku, będzie ich wspomagał SK bank: to team, który wielokrotnie już plasował się na czołowych miejscach w podobnych imprezach. W zeszłorocznych Mistrzostwach Świata w siatkówce plażowej rozgrywanych właśnie w Starych Jabłonkach Kądzioła i Szałankiewicz okazali się najlepszą polską parą i odpadli dopiero w walce o półfinał. Być może ten wynik osiągną i w tym roku, a może nawet go poprawią? Nie można też zapominać o parze Kosiak – Rudol, obecnych akademickich wicemistrzach świata i mistrzach świata do lat 23: mogą w Starych Jabłonkach sprawić sporą niespodziankę.

Już trzeci raz SK bank współpracuje z turniejem w Starych Jabłonkach. Nasza przygoda z siatkówką plażową rozpoczęła się od rozgrywek cyklu Grand Slam w 2012 r. Sponsorowaliśmy wtedy m.in. znakomity zespół cheerleaderek SK bank Beach Dancers, który każdym swoim występem wzbudzał entuzjazm widowni.

Rok później tych rozgrywek nie było, ponieważ w Starych Jabłonkach rozgrywane były Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej – najważniejsza impreza sportowa w Polsce w roku 2013, SK bank był jednym z jej sponsorów głównych. I to było widać: wspierana przez nas para Kądzioła – Szałankiewicz osiągnęła najlepszy wynik spośród polskich teamów odpadając dopiero w walce o półfinał, cheerleaderki z SK bank Beach Dancers ponownie rozgrzewały kibiców, a SK bar – premium grill ze znakomitym jedzeniem i swobodną atmosferą stanowił jedno z głównych miejsc spotkań uczestników imprezy. Warto też dodać, że nasz bankomat, jako jedyne urządzenie tego typu w promieniu 30 km był non stop oblężony.

W tym roku do Starych Jabłonek powróciły rozgrywki cyklu Gram Slam, a SK bank został tym razem już sponsorem tytularnym imprezy. Trudno przewidywać przyszłość, ale już dziś możemy obiecać na FIVB Beach Volleyball World Tour SK bank Mazury Grand Slam niezwykłe emocje sportowe, niezapomnianą atmosferę i mnóstwo atrakcji. Wielkim wydarzeniem będzie na pewno – jeśli pogoda pozwoli – prezentacja balonu SK banku na ogrzane powietrze. Podświetlona płomieniem palnika kolorowa, ponad 30-metrowa czasza balonu na tle ciemnego nieba to niezapomniany widok. Być może będzie także możliwość wzniesienia się nim w powietrze! Kolejny raz też zachwycą widzów cheerleaderki z SK bank Beach Dancers, swoje podwoje otworzy także Restauracja Mistrzów kierowana przez najlepszych polskich wirtuozów kuchni. No i oczywiście przywieziemy bankomat.

Tak więc warto w ramach wakacyjnego wypoczynku zajrzeć w dniach 19-24 sierpnia do Starych Jabłonek na FIVB Beach Volleyball World Tour SK bank Mazury Grand Slam, albo przynajmniej przyjechać na weekend. Będzie, będzie zabawa!

140807.skbank.siatka.02.400x

Źródło: SK Bank