Serwis transakcyjny Inteligo wkrótce w nowej odsłonie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

inteligo.01.150x184Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zmian 27 marca br. wystartuje nowa szata graficzna w serwisie transakcyjnym Inteligo. Nowa odsłona strony logowania jak i serwisu transakcyjnego zostanie dostosowana do wyglądu serwisu informacyjnego.

Wizualizacja serwisu transakcyjnego będzie bardziej nowoczesna, przejrzysta i spójna z serwisem inteligo.pl oraz serwisem mobilnym.

– Nowy wizerunek serwisu został zaprojektowany z myślą o potrzebach naszych klientów. Dzięki wprowadzonym zmianom stanie się bardziej przyjazny i jeszcze prostszy w obsłudze, a także zgodny ze współczesnym standardem ergonomii serwisów internetowych – mówi Wojciech Bolanowski, Dyrektor zarządzający kierujący pionem Bankowości Elektronicznej.

Przykładowe strony serwisu

Ekran logowania do serwisu transakcyjnego
120326.inteligo.01.550x

Ekran z rachunkami klienta
120326.inteligo.02.550x

Ekran z formatką przelewu jednorazowego
120326.inteligo.03.550x

Wprowadzone zmiany obejmują tylko szatę graficzną serwisu. Bez zmian pozostają: identyfikator oraz hasło dostępu do konta, aktualne narzędzie autoryzacji jak i ustawienia zapisane w serwisie, np. historia rachunku, lista odbiorców, zdefiniowane płatności itp.

Korzystanie z serwisu Inteligo w dotychczasowej szacie graficznej (wersje: granat, turkus, czarny, miętowy) będzie możliwe przez 2 tygodnie po wprowadzeniu zmiany.

Źródło: Inteligo