Saxo Bank zachęca przedstawicieli sektora finansowego do udziału w sportowej inicjatywie „Ride like a pro”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

rowerzysta.01.400x267Saxo Bank, specjalista w zakresie transakcji i inwestycji internetowych z wykorzystaniem różnorodnych aktywów, ogłosił uruchomienie globalnego programu SaxoSport obejmującego międzynarodowe kluby sportowe VIP w Europie i Azji w celu promowania networkingu i wspierania efektywności.

W pierwszym roku działalności program SaxoSport obejmie projekt Saxo Bank, zatytułowany „Ride Like A Pro”, umożliwiający obecnym i potencjalnym klientom wcielenie się w członka ekipy kolarskiej Tinkoff-Saxo, poznając zarówno tajniki budowy roweru i ludzkiej anatomii, jak i elementy szkolenia ekipy Tinkoff-Saxo. Rozpoczęcie inicjatywy „Ride Like A Pro” zbiegnie się w czasie z wizytą sześciokrotnego zwycięzcy Grand Tour, Alberto Contadora, oraz menadżera ekipy Tinkoff-Saxo, Bjarne Riisa, w oddziałach Saxo w trzech miastach: Zurychu, Londynie i Kopenhadze w ramach trasy promocyjnej na zakończenie sezonu 2014.

W Anglii Alberto Contador i Bjarne Riis odwiedzą Dulwich College, elitarną szkołę męską znajdującą się w pięknej, rustykalnej części południowego Londynu; szkołę tę rozsławiła seria filmów o Harrym Potterze. Contador i Riis opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z profesjonalnym kolarstwem i wraz z klientami i przyjaciółmi banku wezmą udział w rajdzie na welodromie w Herne Hill – jedynym nadal istniejącym i funkcjonującym obiektem Igrzysk Olimpijskich z 1948 r.

Program „Ride Like A Pro” obejmuje:

  • tworzenie sieci przedstawicieli sektora finansowego z pasją do uzyskiwania wyników i promowania zdrowego trybu życia;
  • intensywne spersonalizowane szkolenie w zakresie realizacji osobistych celów;
  • częste treningi grupowe pod odpowiednim nadzorem;
  • kontakt ze światową ekipą Tinkoff-Saxo;
  • możliwość wzięcia udziału w etapach Giro d’Italia, Tour de Suisse i Vuelta a España, zanim pokonają je zawodowcy.

Matteo Cassina, dyrektor wszystkich linii biznesowych w Saxo Bank, następująco skomentował ten najnowszy projekt:

Saxo Bank wspierał ekipę przez kilka ostatnich sezonów. Nasi pracownicy w pełni popierają nasze długoterminowe dążenie do promowanie sportu i zdrowego trybu życia, a obecnie, dzięki projektowi SaxoSport, jesteśmy gotowi przenieść nasze zobowiązanie na całkowicie nowy poziom.

Zapraszamy wszystkich, zarówno zarządzających aktywami na niewielką skalę, jak i początkujących w tej branży, fundusze hedgingowe, zarządzających środkami pieniężnymi, firmy rodzinne i wszelkiego rodzaju inwestorów z pasją do kolarstwa, konkurencji i wyników, do skorzystania z tej niepowtarzalnej, życiowej okazji, jaką oferuje nasz nowy projekt pod nazwą „Ride Like A Pro”.

Selekcja uczestników w projekcie „Ride Like A Pro” odbędzie się w ciągu najbliższych miesięcy. 30 wybranych osób spędzi 3-6 miesięcy w każdym z klubów, by na zakończenie programu pokonać światowe etapy Giro d’Italia, Tour de Suisse lub Vuelta a España.

Źródło: Saxo Bank