Savills wzmacnia swój zespół we Wrocławiu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nowak.magdalena.savills.01.267x400Magdalena Nowak dołączyła do zespołu międzynarodowej agencji doradczej Savills jako Konsultant w biurze regionalnym firmy we Wrocławiu. Magdalena odpowiada za codzienną obsługę Klientów działu Wynajmu Powierzchni Biurowych. Do jej głównych obowiązków należy współpraca z najemcami i deweloperami, w szczególności w zakresie komercjalizacji projektu biurowego Promenady ZITA, którego agentem wyłącznym jest Savills. Promenady ZITA, nowoczesny kompleks biurowy klasy A o powierzchni prawie 21 000 mkw., buduje Vantage Development S.A.savills

Zanim dołączyła do Savills, Magdalena pracowała w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości firmy doradczej Ernst & Young jako Starszy Konsultant i wyłączny przedstawiciel Grupy we Wrocławiu. Odpowiadając za zarządzanie projektami na terenie Wrocławia i południowo-zachodniej Polski, zyskała obszerną wiedzę na temat regionalnego rynku nieruchomości.

Magdalena ma sześcioletnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości oraz w wycenach. Przygotowywała wyceny nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, a także gruntów inwestycyjnych, zarówno w Polsce, jak i za granicą, dla dużych klientów krajowych i międzynarodowych. Magdalena pracowała także nad różnymi projektami doradczymi, przeprowadzała analizy lokalizacji i otoczenia konkurencyjnego, a także analizy doboru najemców tzw. tenant mix scenarios oraz optymalnego wykorzystania nieruchomości – Highest and Best Use – na terenie całej Polski. Wykonywała także analizy wybranych sektorów na rynku nieruchomości w największych miastach w Polsce.

Magdalena jest absolwentką Wydziału Finansów i Bankowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wolny czas spędza aktywnie – zimą na nartach i snowboardzie, a latem żeglując i jeżdżąc na rowerze. Interesuje ją także fotografika oraz przedwojenna architektura Wrocławia.

Źródło: Savills