Santander Bank Polska udostępnił porównywarkę ubezpieczeń samochodu

Santander Bank Polska udostępnił porównywarkę ubezpieczeń samochodu
Fot. stock.adobe.com/Brenda Blossom
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Santander Bank Polska w bankowości internetowej i mobilnej wprowadził wygodne narzędzie, w którym można porównać i kupić ubezpieczenie samochodu. Dostępne są oferty OC, AC, NNW i Assistance z czterech Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Porównywarka ubezpieczeń w Santander Bank Polska jest dostępna dla klientów korzystających z bankowości internetowej oraz mobilnej. Po zalogowaniu wystarczy wejść w zakładkę “Ubezpieczenia” i wybrać opcję “Ubezpieczenie samochodu”. Dostępne są oferty 4 firm – Benefia Ubezpieczenia Sp. z o.o., Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A i Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Czytaj także: Santander Bank Polska: nowa odsłona platformy iBiznes24 >>>

– Klienci chcą mieć możliwość załatwienia większości swoich spraw finansowych z laptopa lub telefonu. Najważniejszy jest więc dla nich dostęp do prostych i wygodnych narzędzi, które to umożliwiają. Szczególnie smartfon stał się mobilnym centrum zarządzania osobistymi finansami, a oferowane funkcje wykraczają poza te stricte bankowe. Kilkoma kliknięciami można już nie tylko zrobić przelew, ale także zapłacić za przejazd autostradą – mówi Joanna Borysiewicz, odpowiedzialna za bancassurance w Santander Bank Polska.

Dodawanie nowych, przydatnych rozwiązań, takich jak zakup ubezpieczeń, to naturalny kierunek rozwoju bankowości internetowej i mobilnej.

W Polsce zarejestrowanych jest 24,3 mln samochodów osobowych. Na 1000 mieszkańców przypadają 747 pojazdy – swoje auto ma już około 70% polskich gospodarstw domowych.

Jak korzystać z nowego narzędzia Santander Bank Polska?

Rozwiązanie przygotowane przez Santander Bank Polska zapewnia wygodę i przyjazność. Liczba pól, w które trzeba kliknąć, by otrzymać ofertę, została ograniczona do minimum. Ponadto, w prosty sposób można zapisać wniosek i wrócić do niego później, a dane osobowe klienta banku i jego pojazdu – w większości przypadków – uzupełnią się automatycznie. Po wyborze najkorzystniejszej spośród ofert 4 ubezpieczycieli, wystarczy potwierdzić jej zakup i opłacić polisę z konta w Santander Bank Polska.

Źródło: Santander Bank Polska