Santander Bank Polska: nowa odsłona platformy iBiznes24

Santander Bank Polska: nowa odsłona platformy iBiznes24
Źródło: CyberRescue
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Santander Bank Polska wprowadził nową odsłonę platformy iBiznes24, dzięki której możliwe jest szybkie i bezpieczne zarządzanie finansami organizacji za pośrednictwem bankowości elektronicznej czy mobilnej. W zaktualizowanej wersji dodano nową zakładkę Trade Finance, platformę walutową e-FX oraz bazę wiedzy.

System bankowości elektronicznej dla firm iBiznes24 oferuje innowacyjne funkcje, które znacznie ułatwiają zdalne bankowanie dużym firmom i korporacjom. Są to rozwiązania pomocne przy codziennej pracy z wieloma rachunkami takie jak: możliwość pracy grupowej, rozliczanie transakcji handlowych i inwestycyjnych czy generowanie raportów. Narzędzie jest łatwe w obsłudze, jego zadaniem jest wsparcie przedsiębiorców w samodzielnym zarządzaniu finansami oraz oszczędność czasu klientów.

– Naszym najważniejszym celem jest odpowiadanie na potrzeby klientów i ciągły rozwój oferowanych przez nas produktów. Dlatego też przygotowaliśmy kolejne nowości dla klientów korporacyjnych Santander Bank Polska. Obecnie z nowego iBiznes24 korzysta już ponad 4700 firm. W zaktualizowanej wersji aplikacji można znaleźć nowe moduły i funkcje, które uproszczą i przyspieszą zarządzanie finansami firmy – mówi Magdalena Kitowska z zespołu bankowości transakcyjnej Santander Bank Polska.

Nowy moduł Trade Finance

W nowo dodanej zakładce Trade Finance klienci mogą korzystać z produktów do zabezpieczania, rozliczania, a także finansowania transakcji handlowych, usługowych i inwestycyjnych. Dodatkowo mogą tworzyć nowe zlecenia, wprowadzać zmiany i przeglądać dyspozycje. Dla użytkownika korzystającego z nowej wersji iBiznes24 udostępnione będą również różnorodne produkty finansowe takie jak: gwarancja własna/obca, regwarancja, akredytywa standby, akredytywa własna/obca oraz inkaso własne/obce.

Ulepszona platforma walutowa e-FX w iBiznes24

Moduł e-FX umożliwia szybkie i bezpieczne zawieranie transakcji wymiany walutowej. Klienci mogą zawierać transakcje natychmiastowej wymiany walut, transakcje terminowe oraz zarządzać ekspozycją walutową. W nowej wersji użytkownik może dodatkowo wykonywać zlecenia warunkowe, ustawiać alerty kursowe i przeglądać wykresy interesujących go par walutowych. Również interfejs platformy został zmieniony na bardziej intuicyjny, aby ułatwić klientom poruszanie się po systemie. Korzystanie z platformy walutowej e-FX jest darmowe i dostępne w przeglądarce internetowej i w wersji mobile w trybie 24h/7 dni w tygodniu.

Baza wiedzy

W nowej wersji iBiznes24 użytkownicy mogą skorzystać także z bazy wiedzy, która jest zbiorem artykułów i instrukcji opisujących działanie poszczególnych funkcji systemu. Baza wiedzy ma na celu wsparcie użytkownika na każdym etapie pracy z nowym systemem. Aby z niej skorzystać, wystarczy kliknąć w znak zapytania w prawej, górnej części ekranu.

Czytaj także: Santander Bank Polska: obsługa konta bankowego klientów korporacyjnych teraz także w enova365 >>>

W bazie wiedzy znajdują się artykuły, podzielone na 12 kategorii: Przelewy, Rachunki, Ustawienia, Raporty, Słowniki, Lokaty, Wnioski i Karty, e-FX, BTP, Trade Finance i Inne. Artykuły zawierają instrukcje wraz ze zrzutami ekranu, które pokazują użytkownikowi jak poruszać się po systemie oraz gdzie może znaleźć interesujące go produkty.

Źródło: Santander Bank Polska