SANBank nie boi się sponsoringu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2015.12.foto.062.a.400xŚwięto Niepodległości z SANBankiem

11 listopada br. w Stalowej Woli odbył się XXIII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego sponsorem był Nadsański Bank Spółdzielczy.

Organizatorem biegu był Katolicki Klub Sportowy Victoria, który wraz z SANBankiem corocznie zachęca mieszkańców do sportowego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości, jak również od wielu lat upowszechnia sport i zdrowe jako spędzanie wolnego czasu.

Stalowowolski Bieg Niepodległości rozgrywany był w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież w wieku od 7 do 17 lat. Bieg główny – dystans 5000 metrów – pokonało ponad 180 zawodników w zielonych koszulkach, nie tylko z Podkarpacia, ale również z Białegostoku, Warszawy, Janowa Lubelskiego, Annopola oraz Ukrainy. Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych biegało około 500 osób.

Na zakończenie biegu wszyscy jego uczestnicy ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI