SANBank na „Powidlakach” w Krzeszowie

SANBank na „Powidlakach” w Krzeszowie
Fot. SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W niedzielę, 16 września, w miejscowości Krzeszów położonej w powiecie niżańskim, słynącej z zagłębia śliwkowego, odbyła się impreza plenerowa pn. "Powidlaki" z udziałem SANBanku Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

#SANBank jako mecenas kultury aktywnie wspierający wydarzenia skierowane do lokalnej społeczności, został sponsorem „Powidlaków"

Bank, jako mecenas kultury aktywnie wspierający wydarzenia skierowane do lokalnej społeczności, został sponsorem imprezy będącej podsumowaniem żniw śliwkowych, na której królują niej nie tylko powidła, ale wszelakie smakołyki ze śliwek.  A znakomitym nawiązaniem do tradycji jest pokaz dawnego smażenia powideł w miedzianym kotle.

„Powidlaki” corocznie przyciągają ogromną liczbę odwiedzających, którzy podczas imprezy mogą wypróbować wyroby regionalnych wystawców i firm. Wśród nich nie mogło zabraknąć również firmowego stoiska SANBanku, w którym pracownicy Oddziału Ulanów udzielali zainteresowanym informacji na temat oferowanych produktów, wręczali czasopismo „W Twoim Banku”, ulotki oraz firmowe baloniki i słodycze.

Źródło: SANBank