SANBank na Mistrzostwach Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce

SANBank na Mistrzostwach Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce
Źródło: SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
22 września 2020 roku, na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Organizatorem mistrzostw był Katolicki Klub Sportowy "Victoria", sponsorowany przez Nadsański Bank Spółdzielczy.

Nadsański Bank Spółdzielczy od ponad dziesięciu lat jest sponsorem głównym KKS „Victoria” i chętnie wspiera organizowane przez Klub imprezy sportowe #SANBank #Sport #BankiSpółdzielcze #Zawszewgrze

W zawodach brał udział m.in. aktualny Mistrz Polski, złoty medalista w rzucie dyskiem ‒ Bartłomiej Stój oraz Judyta Zwolińska Mistrzyni Województwa Podkarpackiego w biegu na 200 metrów.

Młodzi zawodnicy ze Stalowej Woli mogli sprawdzić swoją formę w rywalizacji z pozostałymi zawodnikami z całego Podkarpacia w takich konkurencjach jak: biegi, pchnięcie kulą, rzut młotem, rzut dyskiem i oszczepem, skok w dal i wzwyż.

Medale i nagrody  wręczała m.in. p.o. Prezes Nadsańskiego Banku Spółdzielczego Magdalena Więckowicz.

Nadsański Bank Spółdzielczy od ponad dziesięciu lat jest sponsorem głównym KKS „Victoria” i chętnie wspiera organizowane przez Klub imprezy sportowe, dlatego podczas Mistrzostw w Stalowej Woli nie mogło zabraknąć również marki SANBank.

Nadsański Bank Spółdzielczy wszystkim Uczestnikom Mistrzostw dziękuje za przybycie, a zwycięzcom gratuluje i życzy dalszych sportowych sukcesów.

Czytaj także: SANBank na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

Sponsor Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria

Jak czytamy na stronie internetowej SANBanku,  od wielu lat Bank stawia sobie za cel wspieranie rozwoju sportu i szerzenie kultury fizycznej w regionie.

Angażuje się w lokalne wydarzenia sportowe oraz wspiera stowarzyszenia, amatorskie i szkolne kluby oraz drużyny sportowe.

Jednak jednym z najważniejszych obszarów wsparcia działalności sportowej jest sponsorowanie lekkoatletyki.

SANBank jest głównym sponsorem Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria”, który jest jednym z dwudziestu najlepszych klubów lekkoatletycznych w Polsce.

Czytaj także: SANBank sponsorem głównym KKS „Victoria”

Dzięki osiągnięciom swoich wychowanków, między innymi takich jak Joanna Jóźwik,  Bartłomiej Stój, Danuta Urbanik, Oliwia Pakuła, Angelika Sarna, Anna Wójcik, Stanisław Lebioda, Klub jest rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

Biegi z okazji 3 Maja i 11 Listopada

Ponadto Bank corocznie wspiera Ogólnopolski Bieg z okazji Konstytucji 3 Maja oraz 11 Listopada.

Finansuje nagrody dla uczestników Biegów oraz koszulki sportowe.

To zaangażowanie w działania wspierające sport i pomoc finansową udzielaną organizatorom imprez sportowych w Stalowej Woli zostały zauważone i docenione przez wydawnictwo „Sztafeta”, które przyznało Bankowi tytuł Mecenasa Stalowowolskiego Sportu 2016.

SANBank, Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce
Źródło: SANBank
Źródło: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy