Samsung Enterprise Mobility Summit w Warszawie 10 kwietnia

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

konferencja.01.400x26710 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Samsung Enterprise Mobility Summit - konferencja poświęcona wykorzystaniu potencjału biznesowego nowoczesnych technologii mobilnych. Wydarzenie organizowane jest przez Samsung Electronics Polska we współpracy z firmami Comarch, Cisco, EY oraz pod patronatem "Rzeczpospolitej", "Harward Business Review Polska" oraz "Miesięcznika Finansowego BANK".

Podczas SEMS 2014 zostanie zorganizowana specjalna ścieżka tematyczna dla przedstawicieli sektora bankowo-finansowego przy współpracy z redakcją „Miesięcznika Finansowego BANK: Technologie mobilne w bankowości – praktyczne opisy wdrożeń oraz dyskusja o faktach i mitach bankowości mobilnej:

  • Jak planować wdrożenie bankowości mobilnej?
  • Jak zapewnić bezpieczeństwo i maksymalną użyteczność tych systemów?
  • Jak wykorzystać urządzenia mobilne w promocji i sprzedaży usług bankowych i finansowych?

Prelegenci:

  • Andrzej Kawiński – ekspert „Miesięcznika Finansowego BANK”, Country Manager, Giesecke & Devrient GmbH
  • Krzysztof Kowalski – Szef Działu Bankowości Mobilnej, Raiffeisen Polbank S.A.
  • Wojciech Pantkowski – Dyrektor Departamentu Klienta Detalicznego, Bank Pekao S.A.
  • Bartosz Zborowski – Dyrektor Biura Projektów Strategicznych, Bank Pekao S.A.

Wiele mówi się o tym, jak wiele firmy mogą zyskać dzięki wykorzystaniu technologii mobilnych – czas pokazać jak wygląda praktyka. Dlatego podczas Samsung Enterprise Mobility Summit eksperci technologiczni, analitycy rynkowi oraz przedstawiciele najbardziej innowacyjnych firm, które wykonały już pierwszy krok, przedstawią swoje wizje mobilnego biznesu i podzielą się dotychczasowymi doświadczeniami w jego wdrażaniu – mówi Radosław Miszkiel, Szef działu sprzedaży technologii mobilnych do biznesu w Samsung Electronics Polska.

Zaprezentowany zostanie szereg mobilnych rozwiązań pomagających zarówno zwiększać płynność i efektywność procesów biznesowych, jak też zapewnić konieczny poziom bezpieczeństwa czy skutecznie zarządzać firmowymi urządzeniami przenośnymi.

Ważnym elementem spotkania będzie dyskusja o zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownikom tabletów i smartfonów, na których przechowywane są istotne dane.

Aby zarejestrować się na konferencję, należy wejść na stronę www.sems.com.pl  – w przypadku wypełnienia ilości miejsc decyduje kolejność potwierdzonych rejestracji.

Termin: 10 kwietnia 2014 r.
Miejsce: Stadion Narodowy w Warszawie
Organizator: Samsung Electronics Polska
Partnerzy: Comarch, Raiffeisen, Cisco, EY
Patroni: „Rzeczpospolita”, „Miesięcznik Finansowy Bank”, „Harvard Business Review”