Rusza nowa kampania promocyjna oferty Axa Direct

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

axa.direct.02.250x120W poniedziałek 1 lipca Axa Direct rozpoczęła kampanię reklamową dotyczącą promocyjnej oferty ubezpieczenia opon za jedyne 5 zł rocznie.

W ramach ubezpieczenia opon przedstawiciel Axa Direct nie tylko przyjedzie na miejsce zdarzenia i bezpłatnie wymieni nam koło, ale też, w razie konieczności, odholuje nasz samochód do warsztatu wulkanizacyjnego, nawet jeśli tylko jedno z kół wymaga naprawy. Co ważne, Axa Direct pokryje również koszt naprawy uszkodzonej opony w zakładzie wulkanizacyjnym. Oferta dostępna jest dla nowych klientów wykupujących obowiązkową polisę OC lub pełny pakiet ubezpieczeń.

Kampania została zaplanowana na 3 miesiące, do końca września b.r. 30 sekundowy spot z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, emitowany jest w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych takich jak TVP, Polsat, TVN, TVP3, jak również kanałach AtMedia, Discovery, Media5 oraz kanałach tematycznych TVN i Polsat. Prowadzone będą także  działania w internecie obejmujące tradycyjne kampanie bannerowe, e-mailingi reklamowe, oraz obecność w mediach społecznościowych.

Kampanię przygotowała agencja Red8, a za zakup mediów odpowiedzialny był dom mediowy Media Direction.

Źródło: PIU