Rusza jesienna edycja akcji Dni Otwarte kredytów hipotecznych w PKO Banku Polskim

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pko.bp.01.400x156Marża nawet 1,3 p.p. oraz zerowa prowizja. To warunki kredytu WŁASNY KĄT hipoteczny, przygotowane z myślą o osobach planujących w najbliższych miesiącach zakup nieruchomości. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać klienci PKO Banku Polskiego oraz PKO Banku Hipotecznego podczas organizowanej kolejnej edycji Dni Otwartych kredytów hipotecznych.

Wszyscy, którzy od 28 września do 16 października br. wypełnią i złożą w placówce Banku deklarację udziału w Dniach Otwartych, a także do 20 listopada br. złożą kompletny wniosek o udzielenie kredytu oraz podpiszą umowę kredytu w terminie do 30 dni licząc od dnia podjęcia decyzji kredytowej, będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty tj. z marży od 1,3 p.p. w przypadku kredytu Własny Kąt hipoteczny i prowizji 0% (przy skorzystaniu z 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji) oraz skorzystać ze zwolnienia z opłat za kontrolę nieruchomości przed wypłatą transzy kredytu, a także kontrolę kredytowanej nieruchomości, potwierdzającej prawidłowe wykorzystanie środków pochodzących z kredytu – po wypłacie ostatniej transzy kredytu.

Promocyjnymi warunkami objęty jest również Pakiet WŁASNY KĄT  hipoteczny, w którym marżę w wysokości 1,1 pp. przez okres spłaty 12 pierwszych rat kredytu (odsetkowych lub kapitałowo-odsetkowych) i prowizję 0% można otrzymać w przypadku spełnienia jednocześnie następujących warunków:

  • posiadania dowolnego ROR w PKO Banku Polskim,
  • posiadania karty kredytowej lub skorzystania z ubezpieczenia na życie,
  • skorzystania z 4- letniego ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji.

W kolejnych latach marża wyniesie od 1,3 pp., a jej wysokość zależy m.in. od kwoty kredytu, wysokości wkładu własnego i produktów, jakie posiada, bądź z których skorzysta klient. Kredyt hipoteczny PKO Banku Polskiego może być przeznaczony na zakup, budowę, remont domu jednorodzinnego lub mieszkania, refinansowanie kosztów poniesionych wcześniej na jeden z powyższych celów lub spłatę kredytu hipotecznego zaciągniętego w innym banku. Kredyt WŁASNY KĄT hipoteczny umożliwia sfinansowanie nawet do 90 proc. wartości nieruchomości, a okres kredytowania może wynieść maksymalnie 35 lat. Dodatkowo każdego roku klienci będą mogli skorzystać z „wakacji kredytowych”, czyli jednego miesiąca bez konieczności spłacania raty. Karencja w spłacie kapitału może wynieść nawet do 36 miesięcy.

Dodatkowo w ramach Dni Otwartych klienci mogą skorzystać w PKO Banku Polskim z atrakcyjnych warunków kredytu hipotecznego MdM, którego oferta obejmuje pakiet rozwiązań ujętych w znowelizowanej ustawie. Nowe regulacje dotyczące programu Mieszkanie dla Młodych m.in. zwiększają szanse na pierwsze mieszkanie dla osób nieposiadających zdolności kredytowej, rodzinom wielodzietnym umożliwiają uzyskanie znacznych ulg, jak również umożliwiają zakup mieszkania o większych metrażach niż dotychczas. Najważniejsze zmiany dotyczą rynku, na którym można nabyć nieruchomość i jej rodzaju.Od teraz Program obejmuje również mieszkania i domy na rynku wtórnym, jak i powstałe w wyniku adaptacji i przebudowy.

Kredyt hipoteczny MdM przeznaczony jest dla osób do 35. roku życia, będących w związku małżeńskim, dla singli oraz osób samotnie wychowujących dzieci, kupujących pierwsze mieszkanie lub dom. Ograniczenia dotyczące wieku oraz zakupu pierwszego mieszkania nie dotyczą osób wychowujących co najmniej 3 dzieci.

W ramach kredytu hipotecznego MdM oferowane jest dofinansowanie wkładu własnego w wysokości nawet 30% w przypadku wychowywania trojga lub więcej dzieci. Dodatkowo można otrzymać 5% na spłatę części kredytu, jeśli w ciągu 5 lat od nabycia nieruchomości urodzi się lub zostanie przysposobione trzecie lub kolejne dziecko.Kredyt hipoteczny MdM PKO Banku Polskiego udzielany jest nawet na 90% wartości nieruchomości, a okres kredytowania wynosi od 15 do 35 lat. Klienci mogą skorzystać raz w roku z „wakacji kredytowych”, czyli możliwości zawieszenia spłaty jednej raty oraz z karencji w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy.

Klienci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o kredycie mieszkaniowym przed wizytą w oddziale PKO Banku Polskiego mogą skorzystać z informacji zawartych na stronach internetowych http://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-mieszkaniowe/, http://www.pkobh.pl/kredyt-hipoteczny, a także kalkulatora kredytów i pożyczek hipotecznych.

Iwona Radomska