Revolut Bank zwiększa limity kart kredytowych do 50 tys. zł i kredytów do 100 tys. zł

Revolut Bank zwiększa limity kart kredytowych do 50 tys. zł  i kredytów do 100 tys. zł
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut Bank udzielił w Polsce kredytów i limitów w kartach kredytowych na kwotę 30 milionów złotych. Wraz z objęciem ofertą kredytową wszystkich uprawnionych klientów Revolut w Polsce, co nastąpi przed końcem września, bank postanowił zwiększyć atrakcyjność swoich produktów: kredytu konsumenckiego i karty kredytowej.

Bank, po pierwsze, podwyższył dostępny limit w udzielanych kredytach konsumenckich na dowolny cel z 50 tys. zł do 100 tys. zł oferując je, w dalszym ciągu, w jednym z najkrótszych procesów kredytowych online na polskim rynku. Po drugie, Revolut Bank wydłużył okres spłaty kredytów, o który można aplikować we wniosku, z 5 do 8 lat (96 miesięcy). Po trzecie, w przypadku kart kredytowych, bank zdecydował się podwyższyć dostępny limit kredytowy, z 20 tys. zł do 50 tys zł.

Wnioskowanie o kredyt z poziomu aplikacji

“Cieszymy się, że kolejni klienci i klientki w Polsce korzystają z naszych produktów kredytowych. Jesteśmy chwaleni za przyjazny proces składania wniosku i błyskawiczne decyzje kredytowe, to się nie zmienia. Udoskonalamy natomiast parametry produktów, zwiększamy limity kredytowe i wydłużamy możliwe okresy spłat. Liczymy, że okażą się przydatne zwłaszcza w okresie powrotu do nauki i sezonie przedświątecznym” – mówi Tomasz Jarczyk, Dyrektor ds. Produktów Kredytowych Revolut w Polsce. 

Czytaj także: Revolut wyceniony na 33 mld dolarów; pozyskał 800 mln dolarów od inwestorów >>>

O produkty Revolut Bank, jak kredyt konsumencki i karta kredytowa, można aplikować w Polsce bezpośrednio z poziomu aplikacji Revolut, klikając zakładkę Kredyty.

Źródło: Revolut