Rehabilitacja z Europ Assistance

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

europ.assistance.01.250x167Europ Assistance dwa lata temu uruchomiło Program Rehabilitacji skierowany do ofiar wypadków. Dzięki tej usłudze poszkodowani w wypadkach zyskują pomoc w organizacji nie tylko rehabilitacji medycznej, lecz także zawodowej i społecznej.

Joanna Nadzikiewicz, dyrektor handlowy Europ Assistance, mówi, że zwykle problemem jest niewłaściwa i chaotyczna opieka po wypadkach. „Trudno oczekiwać zatem efektów poprawy po prowadzonym w ten sposób procesie rehabilitacji. Europ Assistance współpracuje z setkami specjalistów na terenie całego kraju, lekarzami o wysokich kompetencjach oraz zaangażowanymi fizjoterapeutami. Dzięki temu możemy wesprzeć poszkodowane osoby w przygotowaniu odpowiedniego planu działań oraz w jego skutecznej realizacji” – wyjaśnia.

Plan działań rehabilitacyjnych jest tak skonstruowany, aby rodzina i pacjent mogli swobodnie kontynuować realizację jego założeń nawet po zakończeniu Programu Rehabilitacji. Wdrożenie programu to szereg korzyści również dla samego ubezpieczyciela, ponieważ optymalizuje koszty ponoszone na likwidację szkód osobowych.

Źródło: PIU