Raty z ujemnym oprocentowaniem

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pln.02.400x300Przygotowana przez internetowy sklep Neo24.pl wspólnie z Credit Agricole promocja "Mniej niż zero"  to pierwsza w Polsce oferta rat -1%. Klienci e-sklepu nie tylko nie poniosą kosztów kredytu, ale otrzymają cenę niższą niż gdyby kupili towar za gotówkę.

„Z punktu widzenia strategii to kolejny krok, który pozwoli nam poszerzyć zasięg i zaangażować nowych konsumentów. Zakupy ratalne to w handlu detalicznym 20% rynku – chcemy sięgnąć po jak większy kawałek tego tortu i przyciągnąć tych klientów do e-commerce” – przekonuje Tomasz Kabarowski, prezes zarządu Neo24.PL – „Co ciekawe, zakupy ratalne to dziś usługa wcale niekoniecznie dla klientów mniej zamożnych i nie dysponujących gotówką.

Biorąc pod uwagę z jednej strony inflację, z drugiej zerowe koszty kredytu, a z trzeciej – dodatkową promocję -1%, to raczej rozwiązanie wpisujące się kierunek „smart shopping”, bardzo bliski internautom i współczesnym trendom w sieci” – dodaje.

Zakupy z Neo24.pl można dziś odbierać w 2500 kioskach RUCHu oraz 600 stacjach Orlen na terenie całego kraju. Z początkiem lipca sklep wdrożył dostawę tego samego dnia. Jej zasięgiem, po Wrocławiu, Łodzi i aglomeracji śląskiej, obejmowane są następne regiony.

Marcin Złoch