Rapid Transfer nową metodą płatności w Cinkciarz Pay

Rapid Transfer nową metodą płatności w Cinkciarz Pay
Fot. Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płacenia - Rapid Transfer - w swoim autorskim systemie płatności Cinkciarz Pay.

Rapid Transfer (od Skrill) umożliwia błyskawiczne i bezpieczne płatności, realizowane za pomocą danych do bankowości internetowej. Nowa metoda płacenia w Cinkciarz Pay jest obsługiwana przez ponad 3000 banków na całym świecie. Główny atut tego rozwiązania to bezpieczeństwo: dane bankowe użytkownika nigdy nie są przechowywane i pozostają w pełni zaszyfrowane przez bank. Aby dokonywać płatności za pomocą usługi Rapid Transfer, potrzeba jedynie danych logowania do bankowego konta internetowego. 

Oprócz złotych użytkownicy mogą płacić w 27 innych walutach

Klienci sklepów internetowych, korzystających z systemu płatności dla e-commerce Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz złotych użytkownicy mogą płacić w 27 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest szczególnie doceniana przez sprzedawców, dbających o efektywność kosztową czy prowadzących ekspansję zagraniczną, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą. Dzięki Cinkciarz Pay sklep może elastycznie przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. 

Czytaj także: Przelewy firmowe przez API w Cinkciarz.pl >>>

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne: szybkie przelewy bankowe online, BLIK, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Trustly, Skrill, Rapid Transfer czy iDEAL.

Źródło: Cinkciarz.pl