Rafał Zięba wchodzi do zarządu Skarbiec TFI

Rafał Zięba wchodzi do zarządu Skarbiec TFI
Źródło: Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rafał Zięba został powołany do pełnienia funkcji członka zarządu Skarbiec Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych (Skarbiec TFI), podał Skarbiec Holding.

Rafał Zięba w latach 2001-2018 był kolejno partnerem zarządzającym w następujących kancelariach: Stachowicz Zięba i Partnerzy, Zięba i
Wspólnicy, a następnie Kochański Zięba & Partners. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa przy przeprowadzaniu transakcji, współpracy z klientami korporacyjnymi, w tym z funduszami typu REIT, funduszami nieruchomościowymi, funduszami private equity i deweloperami, podano.

Czytaj także: Skarbiec Holding: 4,56 mln zł zysku netto w III kw. roku obrotowego 2020/2021 >>>

Doświadczenie zawodowe

„Obecnie pan Rafał Zięba jest partnerem zarządzającym w kancelarii prawnej Zięba & Partners oraz starszym partnerem w kancelarii B2RLaw Jankowski Stroiński Zięba & Partners. Dodatkowo, pan Rafał Zięba pełni funkcję członka zarządu w spółce Johnson Matthey Battery Materials
Poland. W okresie grudzień 2013 – czerwiec 2014 był członkiem rady nadzorczej Towarowej Giełdy Energii S.A.” – czytamy także w komunikacie.

Skarbiec Holding

Skarbiec Holding jest grupą, której przedmiotem działalności jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi (fundusze inwestycyjne otwarte, specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte, fundusze inwestycyjne zamknięte) oraz usługi zarządzania portfelami instrumentów finansowych na zlecenie. Skarbiec Holding S.A. jest jedynym akcjonariuszem Skarbiec TFI S.A., które powstało w 1997 roku jako piąte towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce i jest jednym z największych towarzystw niezależnych od jakiejkolwiek grupy bankowo-finansowej w Polsce.

Źródło: ISBnews