Raktor Naczelna FN: wrzesień 2009

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Szanowni
Państwo!

Mija pięć lat od chwili, gdy kończyliśmy przygotowanie do druku pierwszego numeru kwartalnika "Finansowanie Nieruchomości". Tylko pięć lat, a za nami cała epoka w historii rynku nieruchomości i jego finansowania.

Bożena Chlabicz
Redaktor Naczelna

Czasopismo pojawiło się w czasie, kiedy banki jeszcze dość nieśmiało oferowały kredyty hipoteczne. Nie miały zbyt wielu propozycji dla klientów i można było wręcz sądzić, że niektóre z nich zdecydowanie nie doceniały możliwości związanych z tego typu produktami.

Wkrótce wszystko miało się zmienić, chociaż nikt, w tym także najwybitniejsi specjaliści, nie przewidzieli boomu hipotecznego, który w następnych latach przekształcił się w kryzys gospodarczy. Kryzys zaczął się od załamania na rynku kredytów subprime w Stanach Zjednoczonych, a zakończył drastycznymizjawiskami na rynkach finansowych także na innych kontynentach.

<...>

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI