QlikTech laureatem konkursu Manufacturing Excellence Awards 2013

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

131102.qt.laureatem.01.250x166QlikTech, lider rozwiązań Business Discovery - systemów Business Intelligence, które odkrywają znaczenie danych, dzięki czemu użytkownicy mogą na nich polegać, został Dostawcą Roku w pierwszym konkursie CEE Manufacturing Excellence Awards 2013, w Dziedzinie Oprogramowania Biznesowego lub Przemysłowego.

Nagrody zostały przyznane dwudziestego czwartego października podczas uroczystej gali w sali balowej Hotelu Marriott. Nadesłane aplikacje oceniało jury, składające się z dyrektorów odpowiedzialnych za produkcję w przedsiębiorstwach na całym świecie.  Galę uświetnił swoją obecnością ambasador USA w Polsce – Stephen D. Mull.

QlikTech otrzymał nagrodę Manufacturing Excellence w kategorii dostawców dla przedsiębiorstw produkcyjnych w dziedzinie Oprogramowania Biznesowego lub Przemysłowego. Dostawcy rozwiązań dla przemysłu rywalizowali także w innych kategoriach m.in. w dziedzinie automatyki i robotyki, w dziedzinie profesjonalnych usług prawno-księgowych czy w dziedzinie usług logistycznych.

mazur.marcin.02.150x225To dla nas wielki zaszczyt, że zostaliśmy wyróżnieni przez przedstawicieli branży przemysłowej. Dokładamy wszelkich starań, by firmy z każdego sektora gospodarki czerpały korzyści z QlikView i mogły optymalizować wykorzystanie swoich strategicznych danych” –  powiedział Marcin Mazur, dyrektor regionalny na obszar Europy Wschodniej, Grecji i Izraela w QlikTech. – „Mamy nadzieję, że samoobsługowe rozwiązania Business Intelligence staną się złotym standardem w firmach każdej wielkości, z korzyścią dla przemysłu„.

QlikTech zaprezentował niedawno QlikView.Next, rewolucyjną platformę BI nowej generacji, umożliwiającą użytkownikom biznesowym natychmiastowy wgląd w dane, a specjalistom IT wygodę i łatwość zarządzania systemem. Fundamentem platformy jest koncepcja Natural Analytics™. Odnosi się ona do naturalnej zdolności ludzkiego mózgu do przetwarzania złożonych informacji. Nawiązuje do sposobu, w jaki człowiek kierowany wrodzoną ciekawością zadaje pytania, wyszukuje, filtruje i znajduje powiązania między danymi, nadając im znaczenie, tym samym ułatwiając podejmowanie decyzji.
131102.qt.laureatem.02.500x333

Źródło: QlikTech