PZF zaprasza na XIV Międzynarodowy Kongres Faktoringu

PZF zaprasza na XIV Międzynarodowy Kongres Faktoringu
Źródło: PZF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Polski Związek Faktorów zaprasza do udziału w XIV Międzynarodowym Kongresie Faktoringu. Tegoroczna edycja wydarzenia poświęcona będzie analizie sytuacji ekonomiczno-gospodarczej w Polsce, Europie i na świecie oraz omówieniu perspektyw rozwoju biznesu w Nowej Erze.

Eksperci podsumują także kluczowe wyzwania rynkowe, szanse i trendy w finansowaniu należności. Nie zabraknie też wymiany opinii pomiędzy przedsiębiorcami korzystającymi z faktoringu a dostawcami tych usług.

Kongres będzie pełny pasjonujących wystąpień, ciekawych dyskusji i ważnych pytań. Spotkanie odbędzie się w tradycyjnej formule konferencyjnej.

Zapraszamy do rejestracji

Szanse na rozwój faktoringu w Polsce i na świecie

– Międzynarodowy Kongres Faktoringu to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie konferencyjne w branży finansowania handlu. Od lat podczas naszych spotkań dzielimy się doświadczeniami, wymieniamy opiniami na temat przyszłości i analizujemy szanse na dalszy rozwój faktoringu w Polsce i na świecie.

W ciągu 13 edycji pozyskaliśmy liczne grono wiernych słuchaczy i sympatyków. W obradach zawsze biorą udział uznani eksperci w dziedzinie gospodarki, zarządzania i finansów. Odpowiadają na pytania związane z aktualną sytuacją przedsiębiorstw i prezentują rozwiązania, które zwiększają na ich płynność finansową.

W tym roku nasze branżowe spotkanie odbywa się już po raz czternasty. Serdecznie zapraszam do udziału w tegorocznej edycji Kongresu Faktoringu – mówi Konrad Klimek, przewodniczący komitetu wykonawczego PZF.

Kongres odbędzie się 19 września 2023 r. (wtorek) w warszawskim hotelu Crowne Plaza – The Hub, przy Rondzie Daszyńskiego 2. Początek obrad o godz. 9:30.

Goście XIV Międzynarodowego Kongresu Faktoringu

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą:

Natalia de Barbaro, ceniona psycholożka biznesu i trenerka umiejętności społecznych;

Marek Zuber, ekonomista, analityk rynków finansowych.

 Na Kongres zapraszają:

Organizator: Polski Związek Faktorów;

Partnerzy Główni: Grupa BIK, Iron Mountain;

Partnerzy Kongresu: Coface, Comarch, SAS;

Partnerzy PZF: Asseco Business Solutions, BOŚ, eSourcing;

Partnerzy Medialni: Miesięcznik Finansowy BANK, BANK.pl, Finansovo.pl, SerwisFaktoringowy.pl.

Źródło: BANK.pl