Przezroczysta karta H2O BOŚ Banku z nową wizualizacją

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

 

121209.przezroczysta.karta.01.250x204Bank Ochrony Środowiska wprowadził nowy wzór karty płatniczej wydawanej do młodzieżowego konta H2O. Nowy "plastik" jest przezroczysty, a umieszczony na nim motyw odwzorowuje krople wody i nawiązuje do ekologicznej misji Banku. Projekt jest dziełem laureata konkursu "H2O Desing" zorganizowanego przez BOŚ. W rywalizacji tej wzięło udział 41 tys. dzieci ze 193 szkół w całej Polsce.

Jednym z zadań w konkursie „H2O Desing” było zaprojektowanie layoutu karty płatniczej wydawanej do konta H2O oferowanego przez BOŚ Bank osobom w wieku 13-18 lat. Cała akcja została zorganizowana przez Bank Ochrony Środowiska wraz z Fundacją BOŚ w związku z ogłoszeniem roku 2012 Międzynarodowym Rokiem Zrównoważonej Energii dla Wszystkich Ludzi.

Wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie oceniło profesjonalne jury oraz internauci, którzy przyznali specjalną nagrodę uczestnicząc w plebiscycie online. Jury pod przewodnictwem Andrzeja Pągowskiego, znanego polskiego plakacisty, postanowiło przyznać 5 nagród głównych i 10 wyróżnień. W oparciu o jeden ze zwycięskich projektów przygotowano wzór nowej karty płatniczej. Jedyne modyfikacje, jakie zostały wprowadzone, wynikały z konieczności dostosowania autorskiego wzoru do wymagań technicznych.

Celem trwającej od kwietnia br. akcji było promowanie racjonalnego wykorzystania zasobów wodnych świata. W ogólnopolskiej ekorywalizacji wzięło udział łącznie 41 tys. dzieci ze 193 instytucji oświatowych.

Więcej informacji na www.bosbank.pl.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A. (BOŚ S.A.)