„Przelejesz pieniądze na czas nawet za pięć dwunasta” – Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. promuje Express ELIXIR

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

kir.20lat.250xKażdy, kto choć raz znalazł się w sytuacji wymagającej błyskawicznego przekazania pieniędzy z konta w jednym banku na konto w innym banku, doceni zalety systemu Express ELIXIR. Express ELIXIR umożliwia dokonywanie przelewów natychmiastowych, które realizowane są wewnątrz systemu bankowego, bez pośredników. To kluczowa informacja zawarta w reklamie telewizyjnej zrealizowanej przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A., która od 10 grudnia będzie emitowana w Internecie i w telewizyjnych stacjach informacyjnych.

Idea spotu nawiązuje do typowych sytuacji, które wymagają natychmiastowego dokonania płatności. – Często w ostatniej chwili – za pięć dwunasta – przypominamy sobie o niezapłaconym rachunku, konieczności spłaty karty kredytowej czy raty kredytu. Jednocześnie wiele osób nie ma świadomości, że może przelać pieniądze z jednego konta bankowego na drugie w innym banku, w ciągu zaledwie kilku sekund. Kampania ma więc za zadanie informować odbiorców o istnieniu rozwiązania, które odpowiada na ich potrzeby. W prosty i obrazowy sposób pokazujemy kiedy warto wykorzystać szybkość i bezpieczeństwo przelewu natychmiastowego Express ELIXIR. – tłumaczy Tomasz Jończyk, z Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A., będącej operatorem systemu Express ELIXIR.

Kampania reklamowa realizowana będzie już od poniedziałku, 10 grudnia, do końca roku w Internecie i w telewizjach informacyjnych, a spot będzie można zobaczyć na antenie TVP Info, TVN 24, Polsat News oraz Superstacji. – Chcemy dotrzeć z komunikatem do osób rozumiejących nowoczesne technologie, korzystających z Internetu, którym zdarza się regulować rachunki w ostatniej chwili lub zapominać o terminowych płatnościach. Stąd nasze działania skoncentrowaliśmy na stacjach informacyjnych oraz Internecie. – wyjaśnia Tomasz Jończyk.

Express ELIXIR to pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej i drugi w Europie system płatności natychmiastowych, umożliwiający realizację przelewów w czasie rzeczywistym, bez pośredników. Poza Polską, jedynie klienci banków w Wielkiej Brytanii mogą korzystać z równie nowatorskiego systemu rozliczeń.

– Express ELIXIR umożliwia wprowadzenie nowej jakości w relacji banku z klientem. Po raz pierwszy kontrola przepływu środków przekazana jest w ręce klienta. Działanie systemu przypomina reakcje systemu nerwowego na bodźce zewnętrzne – jest akcja i natychmiastowa reakcja. To charakterystyczne dla szybkości z jaką obecnie funkcjonujemy w naszym środowisku i te elementy podkreślamy w naszej komunikacji – tłumaczy Tomasz Jończyk, dyrektor Linii biznesowej rozliczenia w KIR S.A.

Kampania reklamowa systemu Express ELIXIR to pierwszy projekt promocyjny Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A realizowany w mediach elektronicznych na tak dużą skalę. Za przygotowanie kreacji do kampanii odpowiada agencja kreatywna Red Branch, a za zakup mediów dom mediowy Maxus.

Więcej informacji, w tym spot reklamowy, można znaleźć na stronie www.expresselixir.pl