Przedsiębiorcze banki

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2013.02.foto.046.a.250xSpółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie (SK Bank) zdobył tytuł laureata wraz ze statuetką oraz godłem promocyjnym z 6 złotymi gwiazdami w XIV edycji konkursu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców".

Konkurs organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą i Polsko-Amerykańską Fundację Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw promuje najwyższe standardy współpracy banków z firmami MŚP. Banki rywalizują w dwóch etapach, z których pierwszy nakłada na nie obowiązek przedstawienia pisemnej prezentacji, którą szczegółowo analizują niezależni eksperci.

W drugim zgłoszone placówki są poddane audytowi, prowadzony jest też sondaż opinii klientów relacyjnych i elektronicznych, co później stanowi podstawę do raportów benchmarkingowych.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI