Projekt Neptun Ząbki na finiszu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150329.zabki.01.400W najbliższy weekend Polnord przyjmie pierwszych mieszkańców inwestycji Neptun w podwarszawskich Ząbkach. Uznany polski deweloper kończy prace przy budowie pierwszego etapu projektu, w którym powstało 105 lokali. W sprzedaży jest jeszcze duży wybór mieszkań z drugiego etapu inwestycji.

Projekt Neptun Ząbki przy ulicy Powstańców 43 spełnia oczekiwania osób poszukujących spokoju, przestrzeni, wygody i pełnego dostępu do miejskich infrastruktury za rozsądną cenę. Neptun Ząbki powstaje na granicy mazowieckich lasów, zaledwie 20 min jazdy samochodem od wielkomiejskiego centrum Warszawy.

W pierwszym etapie projektu wzniesiono trzy budynki mieszczące 105 starannie zaprojektowanych lokali o powierzchni od 35 do 116 m2. Rozkład mieszkań odpowiada współczesnym potrzebom i gustom – wszystkie posiadają przestronne kuchnie i salony, ustawne łazienki, oddzielne sypialnie, bez zbędnych, długich korytarzy, ale za to z obowiązkowym tarasem, dużym balkonem lub własnym ogródkiem.

Neptun Ząbki jest bardzo udanym projektem, zarówno pod względem architektury i lokalizacji jak i sprzedaży, ponieważ niemal wszystkie mieszkania z pierwszego etapu inwestycji znalazły już nabywców.  Klienci doceniają wysoką jakość wykończenia projektu i bezpieczeństwo, jakie oferuje zamknięte osiedle. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjna cena, konkurencyjna wobec innych inwestycji – mówi Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA.

W projekcie zadbano o wysoką jakość i bezpieczeństwo: w standardzie mieszkań są kolorowe wideo-domofony, na parterach antywłamaniowe szyby, teren jest ogrodzony i chroniony. Wewnątrz osiedla znajdą się piękne place zabaw dla dzieci w różnym wieku i zaprojektowany układ zieleni. W sąsiedztwie osiedla mieszkańcy mają do swojej dyspozycji pełną infrastrukturę miejską: szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje i punkty usługowe, a do tego tuż obok naturalny, dziewiczy las – idealne miejsce do spędzania czasu na łonie natury.
150329.zabki.01.600

Realizacja projektu przebiega zgodnie z planem, za miesiąc zostanie zakończony pierwszy etap budowy, zaś mieszkańcy będą się mogli wprowadzać do swoich mieszkań od lipca tego roku.

W ten weekend Polnord organizuje dla nich dni otwarte, które obejmą m.in. porady architektów, dekoratorów wnętrz i doradców finansowych. Kolejny etap budowy inwestycji, w którym powstaje 107 lokali, zakończy się jesienią 2015 roku. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań na początku 2016 r.

Neptun Ząbki to projekt Polnordu budowany w kilku etapach.  Na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców powstaje kompleks nowoczesnych budynków, w których swoje własne „M” znajdzie docelowo ok. 600 rodzin.

Źródło: Polnord SA.