Program mentoringowy Youth Business Poland

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mlodzi.biznesmeni.01.400x267Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w Programie mentoringowym Youth Business Poland. Program jest skierowany do osób chcących dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z początkującymi przedsiębiorcami. Youth Business Poland jest częścią Prince's Youth Business International, sieci programów działających pod auspicjami Fundacji Księcia Karola, która wspiera przedsiębiorczość w blisko 40 krajach świata.

Misją YBP jest zapewnienie wysokiej jakości kompleksowego i skutecznego wsparcia dla młodych ludzi, aby mogli otwierać i rozwijać firmy, oraz tworzyć nowe miejsca pracy.

Zadaniem Youth Business International w naszym regionie jest wyłonienie wybitnych przedstawicieli biznesu, włączenie ich do międzynarodowej sieci mentorów i udzielenie wsparcia osobom młodym, rozpoczynającym dopiero swoją działalność biznesową. Najważniejszym elementem programu jest pomoc Mentora, doświadczonego przedsiębiorcy i menadżera, który na zasadach wolontariatu, wspiera młodego przedsiębiorcę w najtrudniejszym, początkowym okresie prowadzenia firmy.

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur na Mentora YBP w terminie do 10.11.2014 na adres: biuro@ybp.org.pl Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.ybp.org.pl

PARP jest patronem wydarzenia.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości